به برکت انقلاب امروز کشوری مستقل و عزتمند هستیم

به برکت انقلاب امروز کشوری مستقل و عزتمند هستیم
بازدید 117 زمان 2017/08/28 کد خبر 10062

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه تجدید میثاق فرماندهان ارتش با …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه تجدید میثاق فرماندهان ارتش با آرمان‌های امام طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور ما در اینجا اولا به قصد زیارت است و این کار همه ما است که باید برای پالایش روح خودمان، دائم به زیارت بزرگان، امامزادگان و امام بزرگوارمان که برگردن ایران و تاریخ این کشور حق دارند، برویم.

وی افزود: ما آمده‌ایم تا یک بار دیگر آرمان‌های والایی را که حضرت امام راحل برای آنها این انقلاب شکوهمند را بنا و رهبری کردند به خودمان یادآوری کنیم و به خودمان تأکید کنیم فلسفه وجودی ما جامه تحقق پوشاندن به این آرمان‌هاست.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: ما باید به خودمان یادآوری کنیم که در گذشته در کجای تاریخ بودیم و بدانیم پیش از انقلاب کشوری وابسته بودیم و دارای یک ارتش وابسته بودیم که هیچ نقطه افتخاری نداشتیم. اما با همت و رهبری حضرت امام راحل امروز کشور، ارتش و مردم ما یک کشور مستقل و عزتمند و با آبرو در جهان هستیم و انشاالله تحت رهبری‌های مقام معظم رهبری اگر همین راه نورانی را ادامه دهیم در پیشگاه خداوند سفید روی محشور خواهیم شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه به برکت انقلاب امروز کشوری مستقل و عزتمند هستیم

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات