تعیین تکلیف مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیته سه‌گانه مجلس

تعیین تکلیف مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیته سه‌گانه مجلس
بازدید 96 زمان 2017/09/06 کد خبر 10343

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی‌لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی بین …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی‌لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی بین کمیسیون‌های عمران، اقتصادی و اصل ۹۰ مجلس برای  مقابله با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: هدف از تشکیل این کارگروه ایجاد هماهنگی‌های بیشتر بین مجلس و دستگاه‌های ذیربط برای یکپارچه‌سازی برخورد با مفسدان است.

وی افزود: قرار است با تشکیل این گارگروه وزرای مربوطه و کارشناسان در جلسات حضور یابند تا به راه‌کارهای قانونی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نحوه برخورد با اخلال‌گران دست یابیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: بخشی از قوانین مربوط به مبارزه با قاچاق کالا و ارز منسوخ شده که نیازمند بازنگری است و قصد داریم در این کارگروه این قوانین را نیز مورد بازنگری قرار دهیم.

حجت‌الاسلام موسوی‌لارگانی تصریح کرد: امروز وضعیت قاچاق کالا و ارز به حدی رسیده که توان تولید داخلی را گرفته و تولیدکنندگان را با مشکلاتی مواجه کرده است، از طرفی اجناس بی‌کیفیت نیز در بازار عرضه می‌شود که مصرف‌کنندگان باید تاوان آن را بپردازند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تعیین تکلیف مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیته سه‌گانه مجلس

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات