تهدید پوچ مقام نظامی صهیونیست: طرح‌های اساسی برای حمله به ایران داریم

تهدید پوچ مقام نظامی صهیونیست: طرح‌های اساسی برای حمله به ایران داریم
بازدید 112 زمان 2017/09/20 کد خبر 10724

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، گادی آیزنکوت، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی پوچ مدعی شد: ارتش …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، گادی آیزنکوت، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی پوچ مدعی شد: ارتش اسرائیل در صورت درخواست مقامات کابینه، طرح‌های اساسی برای حمله به ایران دارد. درخواست اسرائیل برای دور کردن نیرو‌های ایرانی از سوریه به نفع این کشور و منافع امنیتی اسرائیل است.

او در ادامه گفت: حزب‌الله در طول چند سال گذشته تجربیاتی در جنگیدن کسب کرد که آن را دستکم نمی‌گیریم. حزب‌الله یک «شبه ارتش» است که عناصر و مولفه‌های بیشتری از یک ارتش را دارد. حزب‌الله دشمنی است که ما را بیش از هر دشمن دیگری در اطرافمان نگران می‌کند. قدرت مهمی در لبنان و قدرت محدودی در سوریه وجود دارد.

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی افزود: این هفته فرمانده ارتش لبنان درباره پیروزی در قلمون افتخار کرد و ما اکنون برای اعمال مسئولیت خود در جنوب اقدام خواهیم کرد. گزارش‌های اطلاعاتی ما نشان می‌دهد نصرالله همچنان در همه روستا‌های نزدیک اسرائیل حضور دارد و در حال تقویت توانایی خود است.

گادی آیزنکوت خاطرنشان کرد: مدت کوتاهی پس از آنکه نصرالله و مردانش نزدیک مرز‌ها سخنان خصمانه‌ای را بیان کردند سعد حریری، نخست وزیر لبنان، به آمریکا سفر کرد. حریری در آمریکا درخواستی برای اعمال مسئولیت حکومت لبنان در مرز‌ها شنید.

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: اگر قرار باشد دشمنی را که در درجه اول در منطقه، ما را تهدید می‌کند مشخص کنیم، حزب‌الله را در راس تهدید‌ها  قرار خواهیم داد.

ایزنکوت اضافه کرد: ما گزارش‌های اطلاعاتی، استحکامات و طرح‌های تهاجمی برای ناکام گذاشتن نفوذ حزب‌الله به شهرک‌های اسرائیلی داریم. نمی‌توانم تضمین کنم نفوذی به مرز‌ها و شهرک‌های ما وجود نخواهد داشت.

او خاطرنشان کرد: در جنگ دوم لبنان، نگاه ما به نصرالله به عنوان یک هدف بود و تلاش کردیم او را در اوایل جنگ هدف قرار دهیم.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تهدید پوچ مقام نظامی صهیونیست: طرح‌های اساسی برای حمله به ایران داریم

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات