آماده کردن افکار جامعه برای فراگیری پدافند غیرعامل از سوی معلمان

آماده کردن افکار جامعه برای فراگیری پدافند غیرعامل از سوی معلمان
بازدید 78 زمان 2017/10/06 کد خبر 10964

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در نشست ستاد نکوداشت هفته …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سید علی قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل گفت: هفته پدافند غیر عامل هر سال از ۶ تا ۱۲ آبان ماه است که در این زمینه برنامه‌های خوبی در آموزش و پرورش مازندران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ها باید به صورتی باشد که تولید اندیشه کند، افزود: باید فضایی ایجاد کنیم که معلمان در کلاس درس درباره مباحث مختلف پدافند غیر عامل به دانش آموزان آموزش دهند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه ۲۱ هزار و ۷۰۰ کلاس درس در مازندران داریم، گفت: اگر در بیش از ۸۰ درصد این کلاس‌ها آموزش پدافند غیر عامل انجام شود اتفاق بزرگی است که می‌تواند در این زمینه موثر واقع شود.

قاسمی با بیان اینکه برنامه‌های اجرا شده در این زمینه باید محتوایی باشد، افزود: پدافند غیر عامل تنها در حوزه فیزیکی نیست بلکه باید این مبحث مهم در زمینه فرهنگی نیز آموزش داده شود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه آماده کردن افکار جامعه برای فراگیری پدافند غیرعامل از سوی معلمان

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات