همیاران پدافند غیرعامل در سمنان سازمان‌دهی می‌شود

همیاران پدافند غیرعامل در سمنان سازمان‌دهی می‌شود
بازدید 115 زمان 2017/10/08 کد خبر 11028

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، محمدرضا عامریان در سمنان اظهار داشت: این طرح ملی برای نخستین‌بار در کشور …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، محمدرضا عامریان در سمنان اظهار داشت: این طرح ملی برای نخستین‌بار در کشور و به صورت پایلوت در استان سمنان ‌اجرایی می‌شود.

وی افزود: مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی سازمان دانش‌آموزی استان سمنان با برگزاری جلسات متعدد در تابستان امسال، این طرح را برای اجرا در سال تحصیلی جدید در مدارس مرکز این استان به صورت پایلوت تدوین کرده است.

به گفته رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان، اجرای طرح همیاران پدافند غیرعامل در قالب طرح کلان‌تر یاران مدرسه و بر اساس اجرای سیاست‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش انجام می‌شود.

عامریان با اشاره به اینکه آغاز اجرای این طرح به صورت نمادین و با حضور مسئولان استان و شهرستان سمنان در هفته پدافند غیرعامل در یکی از مدارس نمونه دولتی این شهرستان خواهد بود تصریح کرد: طرح همیاران پدافند غیرعامل در همه مقاطع تحصیلی و با تفکیک جنسیت اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به تصویب اجرای این طرح در شورای پدافند غیرعامل شهرستان سمنان ابراز امیدواری کرد تا اجرای آن بتوانند در فرهنگ‌سازی رعایت الزامات پدافندی از سوی دانش‌آموزان و خانواده‌ها مؤثر باشد.

رئیس سازمان دانش‌آموزی استان سمنان از برنامه‌ریزی‌ برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی با موضوع پدافند غیرعامل ویژه دانش‌آموزان در اجرای این طرح خبر داد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه همیاران پدافند غیرعامل در سمنان سازمان‌دهی می‌شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات