ولایتی: آمریکایی‌ها کوچکتر از آن هستند که بخواهند علیه سپاه کار کنند و مخالفت با سپاه به منزله مخالفت با ملت ایران است

ولایتی: آمریکایی‌ها کوچکتر از آن هستند که بخواهند علیه سپاه کار کنند و مخالفت با سپاه به منزله مخالفت با ملت ایران است
بازدید 133 زمان 2017/10/11 کد خبر 11110

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی اکبر ولایتی پس از دیدار با عدنان محمود سفیر سوریه در تهران …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی اکبر ولایتی پس از دیدار با عدنان محمود سفیر سوریه در تهران در جمع خبرنگاران حاضر و  در پاسخ به سئوالی در خصوص اعمال تحریم‌ها علیه سپاه گفت: حرف تازه ای نیست. آنها بدانند که سپاه نماینده مردم ایران در کل جبهه مقاومت در برابر زیاده‌ خواهی و توسعه طلبی آمریکایی‌ها، اسرائیلی ها و اذناب آنها در منطقه است.

وی ادامه داد: سپاه استوانه مقاومت در ایران و منطقه بوده و بی تردید اگر تعلیمات و مشورت های سپاه نبود امروز بر عراق و سوریه حاکم شده بود بنابراین آمریکایی ها که حامیان اصلی داعش و تروریست ها هستند از دست سپاه ناراحت هستند اما آنها کوچکتر از آن هستند که بخواهند علیه سپاه کار کنند. چراکه مردم ایران در حمایت از تمایت ارضی کشور، نظام جمهوری اسلامی و هویت ایرانی و اعتقاد  اسلامی متحد هستند و سپاه نماد این موارد است. مخالفت با سپاه به منزله مخالفت با ملت ایران است.

مشاور مقام معظم رهبری در خصوص خروج آمریکا از برجام و موضوع ایران در قبال آن تاکید کرد: اینکه آنها می خواهند در قبال برجام چه کاری بکنند ، اختیار تعهد آمریکایی ها به دست فردی غیر قابل پیش بینی که منطقی بر رفتارش حاکم نیست به ضرر آمریکایی ها است. 

برای ایران که توانمدی های خود را در عرصه های مختلف و صلح و مقاومت نشان داده تمامی گزینه ها متقابلا روی میز است. هرکاری آنها بکنند ما هم پاسخ متقابل را با قدرت خواهیم داد و برعهده اعضای ۱+۵ است تا آمریکا را وادار کنند که دست از این بی منطقی و سرکشی در برابر مقرارت بین المللی  بردارد زیرا آمریکا در دهه‌های گذشته آبروی خود را از دست داده و هم اکنون ته مانده آبروی آمریکا از دست خواهد رفت و دنیا به آنها اعتماد نخواهد کرد.

وی ادامه داد: این فقدان اعتماد بزرگترین ضرری است که آمریکایی‌ها می‌کنند و لازم است جلوی این افسار گریختگی رییس‌جمهورشان را بگیرند.

ولایتی در پاسخ به سئوالی در خصوص عملیات مشترک ایران، ترکیه و روسیه در ادلب خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از تروریست ها در ادلب جمع شده اند. از مناطق دیگر رانده شده و در این منطقه گرد هم آمدند برای نظارت بر آنها تصمیم گرفتند که این سه کشور مراقب این گروهها باشند.

وی درخصوص برگزاری جلسه هیُت نظارت بر برجام گفت: امروز بعدظهر جلسه برگزار و نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ولایتی: آمریکایی‌ها کوچکتر از آن هستند که بخواهند علیه سپاه کار کنند و مخالفت با سپاه به منزله مخالفت با ملت ایران است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات