کارگروه‌های پدافند غیرعامل در شهرستان خاتم اولویت‌بندی می‌شود

کارگروه‌های پدافند غیرعامل در شهرستان خاتم اولویت‌بندی می‌شود
بازدید 86 زمان 2017/10/17 کد خبر 11270

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل به گزارش پایداری ملی، محمدصادق طهماسبی امروز در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان خاتم که …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل به گزارش پایداری ملی، محمدصادق طهماسبی امروز در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان خاتم که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه رمز پیروزی ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان خارجی و داخلی اتحاد و همدلی است، اظهار داشت: وحدت بین مردم و مسئولان نظام بهترین پدافند غیرعامل است.

وی بیان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری باید اهمیت این حوزه برای مردم تبیین شود و جامعه با اهداف و اصول پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف آشناتر شوند.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان یزد با اشاره به سخنان سراسر اتهام و بی اساس ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خطاب به ملت ایران، گفت: مردم مثل همیشه و قاطعانه در حمایت از ارزش های انقلاب و دستاوردهای ایران اسلامی ایستاده اند.

طهماسبی ادامه داد: رمز پیروزی ملت ایران در برابر تهدیدهای خصمانه دشمنان خارجی و داخلی انسجام، اتحاد و همدلی است و وحدت بین مردم و مسئولان نظام خود بهترین پدافند غیرعامل است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری افزود: اینکه ترامپ در سخنان خود که برجام ننگین ترین تفاهم نامه و معاهده تاریخ آمریکاست، نشان می دهد که دولتمردان و تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران با درایت و حمایت های مقام معظم رهبری چقدر هوشمندانه عمل کردند و تمام منافع نظام و ملت ایران را در برجام لحاظ کردند.

وی خاطرنشان کرد: اینکه رئیس جمهور آمریکا از سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران عصبانی است نشان از اقتدار و توانمندی سپاه دارد.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان ادامه داد: نقش سپاه در کنار ارتش و بسیج در دفاع از کشور و خاک ایران اسلامی غیرقابل انکار است و برادران سپاهی با کمک و حمایت مردم حماسه مقاومت و پایداری را در هشت سال دفاع مقدس رقم زدند و اکنون هم با نیروهای تکفیری و داعشی در حال مبارزه هستند.

طهماسبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان خاتم، این شهرستان را قطب کشاورزی و دامپروری استان دانست و خواستار تعیین اولویت برای فعال سازی و راه اندازی کارگروه های جهاد کشاورزی، آب و انرژی، راه و شهرسازی و پشتیبانی خدمات شهری، بهداشت، سلامت و امداد و نجات، فرهنگی، اجتماعی آموزشی و کارگروه دفاعی امنیتی و انتظامی شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه کارگروه‌های پدافند غیرعامل در شهرستان خاتم اولویت‌بندی می‌شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات