میزان هجمه فرهنگی و جنگ نرمی که علیه ایران انجام می‌شود، بی‌سابقه است

میزان هجمه فرهنگی و جنگ نرمی که علیه ایران انجام می‌شود، بی‌سابقه است
بازدید 129 زمان 2017/10/26 کد خبر 11430

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» با حضور در ستاد فرماندهی قرارگاه پدافند …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» با حضور در ستاد فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با امیر سرتیپ «فرزاد اسماعیلی» فرمانده این قرارگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار جزایری در این دیدار اظهار داشت: خدا را شاکریم که در سازمان راهبردی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) حضور یافتیم و وقتی به تعابیر مقام معظم رهبری دقت می‌کنیم، می‌بینیم ایشان با چه عمقی به مسائل نگاه می‌کنند و چه تیزبینی در خصوص پدافند هوایی دارند.

وی افزود: انقلاب ما فرهنگ محور است و فرهنگ بر اساس نیروی انسانی شکل می‌گیرد و باید توجه ویژه‌ای به کارکنان، سربازان، خانواده‌ها و بازنشسته‌ها صورت بگیرد و به خصوص حوزه سربازان که مثل فرزندان ما هستند و باید این جوانان را انقلابی و متدین تربیت کنیم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تاکید کرد: میزان هجمه فرهنگی و جنگ نرمی که علیه جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود، بی سابقه است و برای مقابله با این هجمه باید اجزای آن درک شود و باید بسیار تلاش کنیم تا بتوانیم در مقابل این جنگ نرم قدرتمند باشیم.

سردار جزایری تصریح کرد: برای ارتقاء روحیه دفاعی باید مدل‌های مختلف آن را یاد بگیریم و به کار ببریم که مسئله معرفت افزایی و بصیرت افزایی که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند یکی از ابزارهای این کار است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه میزان هجمه فرهنگی و جنگ نرمی که علیه ایران انجام می‌شود، بی‌سابقه است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات