آمریکا باید از تشکیل داعش احساس شرمساری کند/شکست داعش، پیروزی ایران است

آمریکا باید از تشکیل داعش احساس شرمساری کند/شکست داعش، پیروزی ایران است
بازدید 117 زمان 2017/11/20 کد خبر 11957

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، درباره اهداف اصلی داعش …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، درباره اهداف اصلی داعش مبنی بر ضربه زدن به ایران و انقلاب اسلامی اظهار کرد: داعش یک وسیله‌ است، هدف را افرادی طراحی کردند که نقش مهمی در تشکیل این گروهک ترویستی داشتند.
وی افزود: آمریکایی‌ها داعش را از مهلکه نجات دادند و امروز این سیاست آمریکا بر همه جهانیان عیان است.
بروجردی با بیان اینکه طراح و پدید آورنده داعش آمریکاست، ادامه داد: فعالیت داعش با هدایت‌های آمریکا صورت می‌گیرد، ایجاد مزاحمت برای ایران، مقابله با انقلاب اسلامی و مقاومت هدف اصلی این گروهک تروریستی با حمایت آمریکاست.
رئیس کمیسیون امنیت ملی با تاکید بر اینکه شکست داعش، پیروزی ایران است، خاطرنشان کرد: داعش برای مقابله با ایران و ایجاد مزاحمت برای کشورمان فعالیت می‌کرد لذا طبیعی است شکست این گروه تروریستی برای ایران، سوریه، عراق و محور مقاومت به عنوان پیروزی تلقی شود.
وی تصریح کرد: معتقدم مزاحمت پدیده شوم تروریسم در دنیا حد و مرز ندارد و آمریکا باید در برابر همه جهانیان از پدید آوردن داعش احساس شرمساری کند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه آمریکا باید از تشکیل داعش احساس شرمساری کند/شکست داعش، پیروزی ایران است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات