یوم الله ۹ دی روز پيوند عاشورايي مردم و رهبري و روز بصيرت و حضور آگاهانه ملت مسلمان ايران در خلق حماسه عظیم تاریخی است

یوم الله ۹ دی روز پيوند عاشورايي مردم و رهبري و روز بصيرت و حضور آگاهانه ملت مسلمان ايران در خلق حماسه عظیم تاریخی است
بازدید 125 زمان 2017/12/31 کد خبر 12895

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، سردار دکتر غلامرضا جلالی ،رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در سالگرد …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، سردار دکتر غلامرضا جلالی ،رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در سالگرد حماسه نهم دی ماه با صدور پیامی این روز را گرامی داشت ، متن پیام بدین شرح می باشد:

در گذر ایام و طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، برهه های حساس و سرنوشت سازی وجود داشته است که عمق انگیزه های معنوی حضورمردمی وعظمت روح الهی  نهفته درآن چنان ژرف بوده است که نه تنها تبدیل به حماسه ای ماندگارگردیده است بلکه همچون نسیمی روح بخش، برای بعضی همراهان این قافله بزرگ که احیانا گرد و غبار غفلت و فراموشی آنان را از اهداف اولیه و اصلی انقلاب دور کرده است.
نه دی یکی از صحنه هایست که ایرانی دین‌خواه به صحنه آمد تا از مکتب حسین علیه السلام به عنوان نشانی ماندگار از رسول اعظم صلی الله علیه و آله که فرمود: «حسین منی و أنا من حسین» جانانه دفاع کند و حسینی بودن خود را باردیگر به تمام جناح ها و حرکت های سیاسی عرضه نماید تا فراجناحی بودن ارزش های اسلامی و مردم عدالتخواه و دین مدار ایران اسلامی آشکار گردد.
یوم الله ۹ دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند . این حماسه بزرگ حاصل حضور جوانان بود و با این حضور جایگاه رهبر دینی و ولایت فقیه در جامعه غرب روشن شد تا نمایش پایبندی و پایداری ملت ایران به اسلامیت و جمهوریت نظام و ولایت پذیری را بدشمنان نشان داده  وبا تبلور بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه مظهر نفوذ ناپذیری ایرانیان و نه بزرگ آنان به جبهه دشمن را به اثبات رساند.
اینجانب روز پيوند عاشورايي مردم و رهبري و روز بصيرت و حضور آگاهانه ملت مسلمان ايران در خلق اين حماسه عظیم تاريخي را ارج نهاده و از درگاه خداوند متعال براي ملت قدردان ايران اسلامي و رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌‌اي (مد ظله‌العالي) موفقيت و سربلندي مسئلت مي‌نمایند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه یوم الله ۹ دی روز پيوند عاشورايي مردم و رهبري و روز بصيرت و حضور آگاهانه ملت مسلمان ايران در خلق حماسه عظیم تاریخی است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات