بیانیه انتقادی ایران علیه آمریکا/اشک تمساح رژیم ترامپ تهوع‌آوراست

بیانیه انتقادی ایران علیه آمریکا/اشک تمساح رژیم ترامپ تهوع‌آوراست
بازدید 106 زمان 2018/01/04 کد خبر 13015

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، در بیانیه نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل آمده است: جمهوری اسلامی …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، در بیانیه نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل آمده است: جمهوری اسلامی ایران سخنان مداخله جویانه نماینده آمریکا و سایر مقامات آمریکایی در حمایت از خشونت و اغتشاش را به شدت محکوم می کند.
این بیانیه می افزاید: این سخنان برای سرپوش گذاشتن بر سیاست های شکست خورده آمریکا و متحدانش در منطقه بیان شده تا از این طریق از مردم شجاع و شریف ایران انتقام بگیرد.
بیانیه نمایندگی جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد: مداخلات آمریکا در ایران از کودتای ۲۸ مرداد تا کنون کارنامه ای خونین و ننگین بوده است. تهدیدات و یاوه گویی های نماینده آمریکا در سازمان ملل حمایت از خشونت طلبی و آتش افروزی در ایران محسوب می شود.
این بیانیه می افزاید: امنیت و ثبات ایران در چهاردهه گذشته متکی به مردم خود بوده است و مردم ایران برخلاف جوسازی های اخیر از این حقوق و دستاوردها حفاظت می کنند و اجازه نخواهند داد خشونت و ویرانگری، این حقوق ذاتی و دستاوردهای تاریخی را تخریب کنند.
نمایندگی ایران در سازمان ملل  اشک تمساح رژیم ترامپ را تهوع آور دانسته و تاکید کرده است: حافظه تاریخی ملت ایران هنوز خاطره جنایات و ذلت تحمیلی توسط رژیم دیکتاتوری تحت حمایت آمریکا را فراموش نکرده است.
به گزارش مهر، نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل روز سه شنبه ضمن اعلام حمایت از اعتراضات روزهای اخیر در برخی شهرهای ایران همچنین خواستار تشکیل نشست شورای امنیت و کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد در این باره شد.
همچنین سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید گفت: گزینه‌های متعددی برای واکنش به اعتراضات در ایران در دست داریم، تحریم و تصمیم‌گیری درباره [تمدید] تعلیق تحریم‌ها یکی از آنها است. اما رئیس‌جمهور هنوز در این رابطه تصمیم نگرفته است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه بیانیه انتقادی ایران علیه آمریکا/اشک تمساح رژیم ترامپ تهوع‌آوراست

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات