اظهارات ضدایرانی ترامپ در جمع نمایندگان برخی کشورهای شورای امنیت

اظهارات ضدایرانی ترامپ در جمع نمایندگان برخی کشورهای شورای امنیت
بازدید 448 زمان ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ کد خبر 13964

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جلسه ای با حضور نمایندگان کشورها در …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جلسه ای با حضور نمایندگان کشورها در شورای امنیت سازمان ملل متحد اعلام کرد: خوشحالم که در کنار تیلرسون وزیر خارجه و سفیر ما در سازمان ملل هیلی و ژنرال کلی و ژنرال مک مستر برای میزبانی سفرای کشورهای عضو شورای امنیت از سراسر جهان حضور دارم.
ترامپ در سخنان خود گفت: ما امروز درباره همکاری در راستای چالش های امنیتی مختلف از جمله خلع سلاح هسته ای کره شمالی و مقابله با فعالیت های بی ثبات کننده ایران در خاورمیانه، پایان دادن به مناقشه سوریه و مقابله با تروریسم صحبت خواهیم کرد.
رئیس جمهور آمریکا در ادامه افزود: موفقیت سازمان ملل متحد بستگی به تقویت استقلال اعضای آن دارد.
وی گفت: «کارهای زیادی هستند که ما باید با هم انجام دهیم. ساعاتی قبل‌، سفیران (کشورهای عضو شورای امنیت)، موشک‌ های ایران و سلاح‌ هایی را که حکومت این کشور به شبه‌نظامیان متحد خود در یمن ارسال کرده است مشاهده کردند.»
ترامپ اضافه کرد: «سفیران، ساعاتی دیگر خشونت‌های سوریه که در نمایشگاه هولوکاست به نمایش گذاشته شده را تماشا خواهند کرد. بنابراین، آنها موشک‌های ایران را دیده‌اند و برخی از جنایت‌هایی که در سوریه اتفاق افتاده را نیز تماشا خواهند کرد.»

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه اظهارات ضدایرانی ترامپ در جمع نمایندگان برخی کشورهای شورای امنیت

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات