حوادث چهارشنبه سوری جان ۳ نفر را گرفت

حوادث چهارشنبه سوری جان ۳ نفر را گرفت
بازدید 103 زمان ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ کد خبر 14056

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش بحران نیوز ، امین صابری نیا افزود: ۳ فرد فوت شده در حوادث چهارشنبه آخر …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش بحران نیوز ، امین صابری نیا افزود: ۳ فرد فوت شده در حوادث چهارشنبه آخر سال شامل یک مرد ۴۵ ساله در رباط کریم است که بر اثر صدای انفجار دچار سکته قلبی و مرگ شد،همچنین یک جوان ۲۴ ساله در قزوین و یک نوجوان در رشت بر اثر حوادث شب چهارشنبه آخر سال جان خود را از دست دادند.


وی گفت: یک نوجوان ۱۴ ساله کرمانشاهی نیز چهار روز پیش بر اثر انفجار، دو دست خود را از دست داد و هم اکنون در بیمارستان طالقانی این شهر در کما به سر می برد.


رئیس اورژانس کشور ادامه داد: بر اساس آخرین آمار جمع آوری شده از کشور در حوادث چهارشنبه سوری امسال حداقل ۱۰ مورد قطع عضو داشتیم که بیشتر آن قطع دست و انگشتان بود.


صابری گفت: با وجود این تلفات و خسارتهای ناراحت کننده، در مجموع میزان مصدومان حوادث چهارشنبه سوری امسال نسبت به سال گذشته حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است زیرا سال گذشته بیش از ۵۰۰ مورد انتقال مجروح را با آ مبولانسهای ۱۱۵ ثبت کردیم.


وی افزود: میزان مرگ ناشی از حوادث چهارشنبه سوری امسال با توجه به آماری که تاکنون به دست آمده با سال گذشته تفاوتی ندارد و سال گذشته نیز در چنین شبی ۳ نفر مرگ ناشی از این حوداث را داشتیم که البته در سال ۹۲ این آمار ۹ نفر و در سال ۹۱ حدود ۱۹ نفر بود.


گزارش های منتشر شده از استانهای مختلف نشان می دهد که استان تهران و فارس بیشترین میزان مصدومان حوادث چهارشنبه سوری را داشتند.

منبع : بحران نیوز


خبر های مشابه حوادث چهارشنبه سوری جان ۳ نفر را گرفت

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات