ایجاد دو سایت برای ستاد بحران در تهران

ایجاد دو سایت برای ستاد بحران در تهران
بازدید 611 زمان 2016/12/20 کد خبر 3288

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی؛ حسین هاشمی با هشدار نسبت به آسیب های شدید ناشی از وقوع زلزله …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی؛ حسین هاشمی با هشدار نسبت به آسیب های شدید ناشی از وقوع زلزله در تهران، افزود: امروزه وضعیت ساختمان‌ها و خیابان‌ها در تهران و گسل‌هایی که در این شهر وجود دارد بسیار نگران‌کننده بوده و این مهم واقعیتی است که باید آن را پذیرفت.
 
وی ادامه داد: استانداری تهران با همکاری وزیر کشور موافقت کرد تا دو منطقه برای ستاد بحران در کشور ایجاد شود که این دو منطقه در جنوب مرقد امام (ره) و دیگری نزدیک فرودگاه امام(ره) در نظر گرفته شده که یکی از آن ۴۰ هکتار و دیگری ۱۰۰ هکتار وسعت دارد.
 
ستاد بحران فعلی قادر به پاسخگویی ۵۰۰ هزار نفر در زمان وقوع بحران است
استاندار تهران تاکید کرد: ستاد بحران فعلی قادر به پاسخگویی ۵۰۰ هزار نفر است که در نظر داریم با راه اندازی این دو منطقه، اقدامات اثربخشی را در زمان وقوع حادثه در تهران و حتی در کشور را انجام دهیم، بر این اساس قرار است اعتبارات این مناطق نیز از ماده ۱۰ و ۱۲ ستاد مدیریت بحران در نظر گرفته شود.
 
وضعیت ساخت و سازها و بلند مرتبه سازی ها در پایتخت بسیار نگران کننده است
استاندار تهران گفت: امروزه وضعیت ساخت و سازها و بلند مرتبه سازی های پایتخت بسیار نگران کننده است و باید برای آن راهکاری در نظر گرفت.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ایجاد دو سایت برای ستاد بحران در تهران

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات