خشنودی آیت‌الله جنتی از رونق صله رحم در شب یلدا

بازدید 545 زمان 2016/12/21 کد خبر 3316

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل دبیر شورای نگهبان با اشاره به حوادث تروریستی اخیر ترکیه و آلمان و پیش از آن …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل دبیر شورای نگهبان با اشاره به حوادث تروریستی اخیر ترکیه و آلمان و پیش از آن حوادث مشابه در فرانسه گفت: بسیاری از تکفیری ها و داعشی ها، دست پرورده همین کشورها هستند و اکنون این کشورها، خود نیز طعم ترور را می‌چشند.

به گزارش ایسنا، آیت الله جنتی صبح امروز در جلسه هفتگی اعضای شورای نگهبان، با ابراز تاسف از حمایت برخی دولت‌ها از جریانات تکفیری، گفت: متاسفانه ترکیه دروازه ورود تروریست ها به منطقه بود و عناصر تکفیری از کشورهای اروپائی و از راه ترکیه به سوریه و عراق وارد می شدند. اکنون با بازگشت تروریست های تکفیری ها، آتش به جان همان کشورها می افتد و آنها هم طعم خشونت را می چشند.

دبیر شورای نگهبان در ادامه ابراز امیدواری کرد: دولت‌های مقتدر به فکر بیفتند و برای همیشه جریان‌های تکفیری و تروریستی را ریشه کن کنند.

وی با اشاره به پیروزی های مقاومت اسلامی در منطقه گفت: آزادی غیر منتظره «حلب» خبر خوشحال کننده‌ای بود که به کمک رزمندگان اسلام در کشورهای مختلف منطقه انجام گرفت. امیدواریم به زودی «موصل» هم آزاد شود و شر داعشی ها و تکفیری ها از منطقه جمع شود.

جنتی همچنین با ابراز خشنودی از رونق صله رحم در شب یلدا گفت: بسیاری از مردم، طی گردهمایی ها و مراسم دیشب محیط گرم و صمیمانه ای در خانواده ها داشتند که جای خوشحالی دارد.

منبع : تابناک


خبر های مشابه خشنودی آیت‌الله جنتی از رونق صله رحم در شب یلدا

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات