امنیت بزرگترین دستاورد انقلاب است/ خطر فتنه ۸۸ از جنگ تحمیلی بیشتر بود

امنیت بزرگترین دستاورد انقلاب است/ خطر فتنه ۸۸ از جنگ تحمیلی بیشتر بود
بازدید 278 زمان 2016/12/28 کد خبر 3442

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسم یادبود …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در مراسم یادبود سالروز تشکیل حفاظت هوایی سپاه در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، گفت: حفاظت هوایی از اوایل انقلاب به وجود آمد؛ زیرا دشمنان در این زمینه برنامه‌ بسیار داشتند اما این توطئه دشمن تاکنون به بهترین نحو خنثی شده است.

وی ادامه داد: امنیت، شرط اول پیشرفت و تعالی هر جامعه است. با پیروزی انقلاب، دشمنان هدفی را در پیش گرفتند که ناامنی در آسمان و زمین بود و در طی اثبات این موضوع بودند که نظام جمهوری اسلامی، قادر به برقراری امنیت خود نیست اما انقلابیون عاشق امام خمینی در سازمانی به نام سپاه پاسداران جمع و مانع تحقق این هدف شوم شدند. در آن زمان، جنگ را بر ما تحمیل کرده و همزمان پروژه‌های هواپیماربایی را تست زدند و سپاه توانست در تمامی عرصه‌ها وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهد.

فرمانده کل سپاه، با اشاره به دشمنی کشورهای عربی و غربی با نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: کشورهایی مثل عربستان و اسرائیل برای ناامنی جمهوری اسلامی ایران هر کاری می‌کنند و کشور ما نیز با قدرت، امنیت خود را به رخ همگان می‌کشد. علت اصلی این امنیت، مردم و ایمان آن‌ها به انقلاب اسلامی و خداست. مردم ما به هیچ قدرتی جز خدا دل نبسته‌اند. بزرگترین قدرت مادی این دنیا آمریکا است و بزرگترین اصل انقلاب اسلامی استکبارستیزی است و خد را شکر که تا کنون، این ایستادگی و مبارزه، با رهبری و هدایت‌های ولایت فقیه انجام شده است.

جعفری اظهار داشت: استکبارستیزی به بهترین نحو در نظام جمهوری اسلامی اجرا شده است؛ هرچند برخی در کشور جتی از بین مسئولان، این اصل اساسی را نادیده گرفتند. مردم و مسئولین ما هراسی از آمریکا و استکبار ندارند و حاصل این نترس بودن نیز امنیت موجود در کشور است.

فرمانده کل سپاه، با اشاره به اصل امنیت گفت: همه کشورها برای ایجاد امنیت کشته و شهید می‌دهند اما امنیتی که در کشور ما برقرار است، مثال‌زدنی است و علت آن نیز طبق آیه قرآن، ایمان به خداوند و دوری از شرک است. بزرگترین شرک امروز جهان، آمریکا است و مردم ما تا کنون در راستای اصل قرآنی مقابله با شرک حرکت کردند. امنیت، بزرگترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی است. پس این امنیت در کشور ما، امروز از مرزهای ما به خارج صادر شده است. 

وی تصریح کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، صادر شدن آن به مناطق مختلف جهان است. هدف دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب، جلوگیری از صادر شدن آن به سایر مناطق بود و اولین نتیجه‌ای که با مکر الهی در برابر مکر دشمنان به دست آمد، صدور انقلاب به سایر کشورها بود.

فرمانده کل سپاه، با اشاره به آزادسازی حلب گفت: امروز در منطقه، آزادسازی حلب و استقامت مردم و ارتش سوریه، در راستای صدور انقلاب اسلامی ایران بود و این، شکستی دیگر از جانب انقلاب اسلامی ایران برای آمریکا و هم‌پیمانانش بود.

جعفری، ضمن اشاره به فتنه ۸۸ ادامه داد: نهم دی ماه، حاصل مقاومت و ایستادگی مردم ما بود. فتنه ۸۸ خطری بود که بیشتر از جنگ تحمیلی انقلاب اسلامی را تهدید کرد. ایمان و بصیرت مردم باعث عبور مردم از این فتنه شد و مردم جایگاه ولایت فقیه را به خوبی درک کردند. حماسه ۹ دی باعث پی بردن هرچه بیشتر مردم به جایگاه ولایت فقیه شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه امنیت بزرگترین دستاورد انقلاب است/ خطر فتنه ۸۸ از جنگ تحمیلی بیشتر بود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات