برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در منطقه میاندوآب

برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در منطقه میاندوآب
بازدید 212 زمان 2016/12/28 کد خبر 3454

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، به منظور بالا بردن سطح علمی و آموزشی کارکنان در موارد اضطراری و …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، به منظور بالا بردن سطح علمی و آموزشی کارکنان در موارد اضطراری و آمادگی هرچه بیشتر کارکنان در مقابل هرگونه تهدیدات و در راستای مصونیت سازی، دفاع حداکثری، ایجاد فضایی امن ودفاع از مراکز، زیرساختها وسرمایه های انسانی این دوره آموزشی برگزار شد.
 
 
در ابتدای این دوره آموزشی، معاون منطقه هدف از برگزاری این دوره را آمادگی کارکنان درمقابله با حوادث احتمالی و کاهش آسیب پذیری نیروی انسانی در تاسیسات و تجهیزات حیاتی بویژه صنعت نفت اعلام کرد.
 
در ادامه کارشناس دوره با اشاره به سیاستهای ابلاغی و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) درحوزه پدافند غیرعامل و برنامه چهارم توسعه، با تاکید بر فراهم کردن بستر آموزش و فرهنگ سازی و ایمن سازی منابع و زیرساخت های ضروری کشور، گفت: کاهش آسیب پذیری، ،دفاع غیر نظامی، و افزایش آستانه مقاومت ملی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 
 این دوره آموزشی با حضور مدیر منطقه، معاون، مسئولین واحدهای ستادی،عملیاتی ،روسای نواحی تابعه (به صورت ویدئو کنفرانس) برگزار شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در منطقه میاندوآب

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات