برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل در شهرستان سرخس

برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل در شهرستان سرخس
بازدید 190 زمان 2016/12/28 کد خبر 3460

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، معاون عملیات سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی درجلسه هماهنگی پدافند غیرعامل در پالایشگاه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، معاون عملیات سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی درجلسه هماهنگی پدافند غیرعامل در پالایشگاه خانگیران گفت: پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در منطقه مرزی سرخس بعنوان یکی از مراکز حساس شناخته شده و وظیفه سپاه پاسداری از آن است.

سرهنگ پاسدار رسول جباری افزود: در منطقه سرخس و بویژه در خود پالایشگاه، خیل عظیم بسیجیان برای دفاع از هرگونه تهدید در آمادگی قرار دارند و آمادگی همه جانبه برای دفاع در مقابل تهدیدات وجود دارد.

وی با اشاره به پشتیبانی مردم از ولایت در ۹ دی گفت: مردم صاحب اصلی انقلاب هستند و حضور آنان در پشتیبانی از اسلام، انقلاب و ولایت باعث پیروزی در تمامی عرصه ها شد که نمونه بارز آن هم ۹ دی بود که تو دهنی بزرگی به ایادی استکبار زدند و در حقیقت صاحبان اصلی انقلاب هستند.

معاون عملیات سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی افزود: مردم چه در زمان جنگ تحمیلی و چه بعد از انقلاب در زمان سازندگی همیشه در تمامی عرصه ها حضور داشتند و نقش خود را در پاسداری از انقلاب و ولایت فقیه نشان دادند.

سرهنگ جباری حضور مردم در پاسداری از ارزش های انقلاب در فتنه ۸۸ را نشان بارز و قدرتمند مردم در پشتیبانی از ولایت فقیه عنوان کرد گفت: هر زمان که رهبر معظم انقلاب در برهه های حساس مردم را در پشتیبانی از ولایت فراخوانی کردند حضور بسیجیان و آحاد جامعه که برگرفته از اعتقادات معنوی آنان به امامت و ولایت بوده کارساز شده و مردم به تبعیت از ایشان به میدان آمدند و وفاداری خود را به انقلاب اثبات کردند.

وی با بیان اینکه بسیجیان در تمامی عرصه ها در پاسداری از ولایت حضور فعالی دارند خاطر نشان کرد: ما باید بسیج را برای مقابله با هرگونه تهدید در آمادگی کامل نگه داریم، زیرا بسیجیان باید آموزش را فرا گیرند تا در مواقع تهدیدات بتواند نقش خود را ایفا کند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل در شهرستان سرخس

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات