دومین کارگاه تخصصی «دانشجو و جهان مجازی» در تبریز برگزار می شود

دومین کارگاه تخصصی «دانشجو و جهان مجازی» در تبریز برگزار می شود
بازدید 123 زمان 2017/01/01 کد خبر 3498

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، کارگاه تخصصی دانشجو و جهان مجازی با مشارکت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) وابسته …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، کارگاه تخصصی دانشجو و جهان مجازی با مشارکت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) وابسته به معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان، پلیس فتا آذربایجان ‌شرقی و گروه جامعه شناسی توسعه  پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی در تبریز برگزار می شود.

این کارگاه روز دوشنبه(۱۳دی) از ساعت ۸ الی ۱۲ در سالن کنفرانس سازمان جهاد دانشگاهی واقع در خیابان آبرسان، خیابان ۲ کمال برگزار می‌ شود.

این کارگاه با حضور رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌ شرقی، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری فتا ناجا، دادستان عمومی و انقلاب تبریز، پژوهشگران و اساتید دانشگاه و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی و مسئولان تشکل‌ های دانشجویی و دانشجویان دانشگاه ‌های استان برگزار می شود.
دومین کارگاه تخصصی «دانشجو و جهان مجازی» در تبریز برگزار می شود
 

فرصت‌ ها و تهدیدهای استفاده از فضای مجازی، موضوع و مساله پژوهی در حوزه فضای مجازی، اندیشه ورزی پیرامون فضای مجازی و  آینده پژوهش در عرصه فضای مجازی و دانشگاه از جمله محورهای این کارگاه است.

شرکت در این کارگاه برای دانشجویان تمامی رشته‌ ها آزاد است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه دومین کارگاه تخصصی «دانشجو و جهان مجازی» در تبریز برگزار می شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات