یک ضدایرانی دیگر به تیم ترامپ می‌پیوندد

یک ضدایرانی دیگر به تیم ترامپ می‌پیوندد
بازدید 591 زمان 2017/01/06 کد خبر 3603

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، یک منبع به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است دونالد ترامپ «دَن کوتس» سناتور سابق …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، یک منبع به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است دونالد ترامپ «دَن کوتس» سناتور سابق ایالت ایندیانا را به‌عنوان مدیر اطلاعات ملی آمریکا برگزیده است.

«جیمز کلاپر» که امروز در نشست استماع سنای آمریکا در خصوص اقدامات سایبری روسیه شرکت کرد، هم‌اکنون مدیر اطلاعات ملی است.

کوتس همانند دیگر منصوبان ترامپ از مخالفان سرسخت توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ به شمار می رود. وی از دولت اوباما بابت اعطای فوری امتیازات بی شمار به ایران در توافق هسته ای انتقاد کرده است.

کوتس علی رغم اینکه منتقد برجام است، یکی از هفت سناتور جمهوری خواهی بود که نامه ۴۷ سناتور آمریکایی به مقامات ایران درباره توافق هسته ای را امضا نکرد.

وی متولد میشیگان، فارغ التحصیل حقوق و در ارتش آمریکا خدمت کرده است. کوتس از سال ۱۹۷۶ تا ۱۹۸۰ از ایالت ایندیانا عضو مجلس نمایندگان آمریکا شد. پس از آن به مدت ۱۰ سال تا ۱۹۹۹ سناتور این ایالت شد.

 کوتس سابقه سفارت آمریکا در آلمان را در دولت اول جرج دبلیو بوش دارد و از سال ۲۰۱۱ به مدت ۶ سال دوباره به عنوان سناتور ایندیانا انتخاب شد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه یک ضدایرانی دیگر به تیم ترامپ می‌پیوندد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات