تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی، ورود مردم به جبهه تولید و اقتصاد است

تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی، ورود مردم به جبهه تولید و اقتصاد است
بازدید 484 زمان 2017/01/08 کد خبر 3633

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سرلشگر «محسن رضایی» در مراسم گرامیداشت فتح میمک و عملیات ضربت ذوالفقار در …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سرلشگر «محسن رضایی» در مراسم گرامیداشت فتح میمک و عملیات ضربت ذوالفقار در منطقه عمومی میمک استان ایلام، اظهار کرد: در دفاع مقدس اقشار مختلف مردم به ویژه عشایر به صورت خودجوش وارد عرصه کارزار و دفاع از کشور شدند.
وی با بیان اینکه در سایه همکاری مردم و نیروهای نظامی، در نبردهای نابرابر به لحاظ تجهیزات نظامی در عملیات‌های تاثیرگذاری چون کربلای یک، عاشورا، ذوالفقار، محرم، نصر ۳ و والفجر ۲ که در جعرافیای سرزمینی استان ایلام انجام شد به پیروزی و موفقیت دست یافتیم، افزود: ایران اسلامی در سایه تجارب حاصل از جنگ تحمیلی هم اکنون در کشورهای عراق و سوریه در حال مشاوره نظامی و کمک به مردم و ارتش این کشورها برای دفع فتنه و آشوب داعش، تکفیری‌ها و گروهک‌های تروریستی است.
رضایی اضافه کرد: ایران در طول ۳۰۰ سال گذشته شاهد بروز ۲۵ جنگ سنگین و مهم بود که در همه این جنگ‌ها علاوه بر شکست در برابر دشمنان، بخش‌هایی از سرزمین خود همچون سمرقند، بخارا و نخجوان را از دست داد و در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ایران اسلامی با وجود نداشتن تجهیزات نظامی و حامی بین‌المللی تنها به لطف خدا و غیرت رزمندگان، نیروهای مسلح و مردم در این جنگ سربلند و پیروز شد و حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی در تصرف دشمن باقی نماند.
فرمانده سپاه پاسداران در زمان جنگ تحمیلی ادامه داد: به برکت رشادت‌های مردم و رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی، اکنون همه کشورهای دنیا به اقتدار و عظمت ایران اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی اذعان دارند و بر توان و جایگاه ایران معترف هستند.
وی یادآور شد: در زمان جنگ، صدام چشم طمع به تصرف ۲ منطقه راهبردی «اروند رود» و «میمک» در کشورمان را داشت که با رشادت‌های مردم و قوای نظامی موفق به تصرف این مناطق نشد ضمن اینکه در عملیات فتح میمک حضور عشایر ایل خزل از استان ایلام در پیروزی‌های بدست آمده بسیار چشمگیر بود.
رضایی تصریح کرد: ایران اسلامی امروز در ساخت موشک‌هایی با برد ۲ هزار کیلومتر و ساخت انواع تانک و تجهیزات نظامی به خودکفایی رسیده و این بیانگر توانمندی و استعداد جوانان این مرز و بوم در عرصه های دفاعی و نظامی است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: با وجود رشد نظامی و دفاعی کشور، ایران اسلامی هنوز در حوزه اقتصاد دارای مشکل است و تنها راه برون رفت کشور از این وضعیت ورود مردم به جبهه تولید و اقتصاد است و برای دستیابی به رشد اقتصادی، اقتصادی پویا و رفع مشکل بیکاری جوانان باید مردم وارد عرصه های صنعتی، کشاورزی و اقتصادی شوند.
وی در پایان اظهار کرد: در برهه کنونی اقتدار و دستیابی به پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب در عرصه‌های بین‌المللی و جهانی و در حوزه‌های مختلف نظامی، اقتصادی، سیاسی با حضور و مشارکت مردم امکانپذیر است چون لازمه عدالت و آزادی، رفع تضاد و دیپلماسی در دنیای امروز در سایه کسب اقتدار میسر است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تنها راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی، ورود مردم به جبهه تولید و اقتصاد است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات