خیابان‌های جایگزین در شهر بجنورد احداث می‌شود

خیابان‌های جایگزین در شهر بجنورد احداث می‌شود
بازدید 550 زمان 2017/01/22 کد خبر 3911

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، کیوان دژهوت در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت:  به‌زودی عملیات ساخت خیابان‌های ۴۲ …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، کیوان دژهوت در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت:  به‌زودی عملیات ساخت خیابان‌های ۴۲ متری آیت‌الله بجنوردی و ۳۲ متری ضلع جنوب فرودگاه به‌عنوان خیابان‌های جایگزین به اتمام می‌رسد.

وی گفت: خیابان ۴۲ متری آیت‌الله بجنوردی محور جایگزین بلوار ولایت خواهد بود و احداث ۳۲ متری ضلع جنوب فرودگاه که در حال انجام است نیز می‌تواند به‌عنوان محور جایگزین بلوار ولایت از ضلع شمال شهر باشد.

دژهوت افزود: کار احداث خیابان ۴۲ متری آیت‌الله بجنوردی از سال گذشته آغاز و بخشی از آن نیز انجام شد که با احداث این خیابان راه‌های ارتباطی شرق و غرب شهر به هم متصل می‌شود.

وی تصریح کرد: در سال جاری احداث این خیابان از ضلع غرب در ۱۹۵۰ متر آغاز و تاکنون ۶۴۱ متر خاکبرداری و زیرسازی شده که مابقی نیز تا سه‌راه زندان تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد.

شهردار بجنورد اظهار داشت: احداث امتداد خیابان آیت‌الله بجنوردی از ضلع شرق نیز بعد از توافق با پادگان ارتش و جابه‌جایی پادگان انجام خواهد شد.

دژهوت با اشاره به اهمیت خیابان ۴۲ متری آیت‌الله بجنوردی عنوان کرد: در حال حاضر تمامی ورود و خروج شهر از بلوار ولایت انجام می‌گیرد که اگر مشکلی در این مسیر به وجود آید محوری جایگزین برای تردد وجود ندارد.

وی افزود: خیابان ۴۲ متری آیت‌الله بجنوردی می‌تواند به‌صورت پدافند غیرعامل و محور جایگزین برای بلوار ولایت از ضلع جنوب شهر باشد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه خیابان‌های جایگزین در شهر بجنورد احداث می‌شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات