هدایت برنامه نفوذ در ایران توسط “یک گروه صهیونیست”

هدایت برنامه نفوذ در ایران توسط “یک گروه صهیونیست”
بازدید 649 زمان 2017/02/05 کد خبر 4256

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار محمدرضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین در حاشیه برگزاری اولین …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار محمدرضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین در حاشیه برگزاری اولین همایش نظام سلطه و جریان نفوذ در جمع خبرنگاران گفت: نظام سلطه یک نقشه جامعی را علیه جمهوری اسلامی پس از به نتیجه نرسیدن تهدیداتش مانند جنگ تحمیلی و تحریم‌ها، تهیه کرده است.

وی با بیان اینکه آنها در زمینه‌های فرهنگی، فکری و سیاسی مشغول برنامه‌ریزی هستند، اظهار داشت: نظام سلطه عملا سعی کرده با این راهکار در قالب جریان نفوذ که راهبرد اصلیش است، مقاصد خود را به پیش ببرد.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) با اشاره به نقش‌آفرینان جریان نفوذ تصریح کرد: دانشگاه‌ها، اتاق‌های فکر، لابی‌های مختلف صهیونیستی مانند آی پک، غول‌های صنعتی و احزاب سیاسی و رسانه‌های آنها در حوزه نفوذ مشغول تصمیم‌سازی هستند. شورای امنیت ملی آمریکا به رهبری رئیس جمهور این کشور سردمدار این جریان است و آنها سعی کرده‌اند با روش دیپلماسی جریان نفوذ را در ایران هدایت کنند.

سردار حسنی آهنگر با بیان اینکه حدود ۱۶۰ موسسه در آمریکا و اروپا مشغول عملیاتی کردن راهبردهای نفوذ هستند که شناسایی شده‌اند، خاطر نشان کرد: راه مقابله با این جریان یک سیر پیچیده دارد که لازم است دانشگاه‌ها و مراکز علمی ما در قالب جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی این موضوع را رصد و برای مقابله با آن نقشه جامعی تبیین کنند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اولین همایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ گفت: ما در قالب این همایش و ۷۶ نشستی که در دانشگاه‌ها برگزار کردیم و سعی داریم تا نقشه جامع دشمن برای نفوذ را تبیین و راه مقابله با آن را ترسیم کنیم.

فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) با اشاره به نقش صهیونیست‌ها در حوزه نفوذ عنوان کرد: یکی دیگر از نقش‌آفرینان این حوزه یک گروه صهیونیست است که در جریان نفوذ مشغول برنامه‌ریزی و هدایت است.

سردار حسنی آهنگر در پایان با بیان اینکه ما سعی کرده‌ایم گفتمان انقلاب اسلامی در مقابله با نفوذ در این همایش تبیین کنیم، تصریح کرد: ما نباید آینده کشور را در مسیری که دشمن ترسیم می‌کند، قرار دهیم و باید بر اساس اندیشه‌های دینی خودمان آینده کشور را تبیین کنیم.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه هدایت برنامه نفوذ در ایران توسط “یک گروه صهیونیست”

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات