بهتر است انگلیس از همان راهی که آمده بازگردد والا با مشکلات جدید روبرو می‌شود

بهتر است انگلیس از همان راهی که آمده بازگردد والا با مشکلات جدید روبرو می‌شود
بازدید 144 زمان 2017/02/07 کد خبر 4290

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ضمن بزرگداشت دهه فجر و گرامیداشت …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ضمن بزرگداشت دهه فجر و گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در گفت‌وگویی پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه دفاعی درباره حضور مجدد انگلیس در منطقه غرب آسیا، اظهار کرد: آرزوی شیطانی انگلیس و سایر کشورهای اروپایی محقق نخواهد شد و مردم منطقه اجازه این حضور را نخواهند داد.

وی افزود: امروز نیروهای مسلح می‌‌دانند در کجا قرار دارند، با چه منظوری، با چه هدفی، با چه آرمانی و برای استحکام این استقرار چه باید کنند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح از اعتماد به نفس نیروهای مسلح و اعتماد و اطمینان ملت به قوای دفاعی کشور به عنوان دو مؤلفه مؤثری در اقتدار دفاعی کشور یاد کرد و گفت: این دستاورد سبب شده تا در خارج از مرزها تصویر یک نیروی مقتدر با عمل در چارچوب آموزه‌های دینی و اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ترسیم شود.

سردار جزایری در همین زمینه اظهار امیدواری کرد که این روند همچنان با سرعت ادامه پیدا کند و مراحل تکاملی خود را طی کند.

وی درباره حضور مجدد انگلیس در منطقه غرب آسیا اظهار داشت: این آرزوی شیطانی انگلیس و سایر کشورهای اروپایی محقق نخواهد شد و مردم منطقه اجازه این حضور را نخواهند داد.

این مقام ارشد نظامی تصریح کرد: بهتر است انگلیس از همان راهی که آمده بازگردد؛ پیش از آنکه با مشکلات جدیدی روبرو شود.

سردار جزایری در مورد تکرار گزینه‌های روی میز آمریکا از سوی دولت جدید این کشور درباره ایران، گفت: هر چند این نوع ادبیات نخ‌نما و پوسیده شده و مردم ما و سایرین آن را مضحکه می‌کنند، لیکن مبتنی بر مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی، پاسخ‌های لازم و تأثیرگذار برای شیطان بزرگ پیش‌بینی و طراحی‌های مناسب صورت گرفته است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه بهتر است انگلیس از همان راهی که آمده بازگردد والا با مشکلات جدید روبرو می‌شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات