راهکارهای مقابله با دشمن در فضای مجازی

راهکارهای مقابله با دشمن در فضای مجازی
بازدید 150 زمان 2017/02/18 کد خبر 4530

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار بهروز اثباتی فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح در خصوص برگزاری چنین …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سردار بهروز اثباتی فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح در خصوص برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی اظهار کرد: اصولا در نمایشگاه‌هایی که در این خصوص برگزار می‌شود ارتباط بین مراکز ذی ربط و افکار عمومی از اهمیت خاصی برخوردار است.


وی در ادامه گفت: نمایشگاه به عنوان روشی عام پسند این امکان را به برگزار کنندگان می‌دهد تا بتوانند پیشرفت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط رسانه‌های انقلابی را در طول یک سال به مخاطبین و مردم برسانند.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه نمایشگاهی می‌تواند خود را به شکل عمومی مطرح کند که پیش از شروع با زمینه سازی‌های فرهنگی و تبلیغات درست اهداف و برنامه‌های نمایشگاه را به عموم معرفی کند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری در حوزه‌های متفاوتی از جمله فضای مجازی در معرض تهدیدات دشمن و در رأس آن آمریکا بوده است که با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی به شکل برنامه ریزی شده می‌توان به تبیین تهدیدات فضای مجازی برای افکار عمومی نسبت به مبارزه با جنگ نرم دشمن اقدام کرد.

سردار اثباتی در خصوص راه‌های تقویت جبهه فرهنگی و رسانه‌ای انقلاب اسلامی اظهار کرد: در قدم نخست باید سخت افزار خود را ارتقا داده تا با بهره گیری از سخت افزار بومی به مقابله با دشمن بپردازیم.

وی افزود: موضوع حائز اهمیت بعدی تولید محتوا و مهندسی پیام است که مهارت در این زمینه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که در این زمینه توسط فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی جای کار بسیاری وجود دارد.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح آموزش همگانی برای استفاده از فضای مجازی را در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در این خصوص باید اقدامات و روش‌های موثری در خصوص آموزش مردم و فعالان این عرصه برای مقابله انجام پذیرد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه راهکارهای مقابله با دشمن در فضای مجازی

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات