احتمال تشدید تحریم‌های غیرهسته‌ای ایران/ آمریکا در کنار اسرائیل ایستاده است

احتمال تشدید تحریم‌های غیرهسته‌ای ایران/ آمریکا در کنار اسرائیل ایستاده است
بازدید 492 زمان 2017/02/25 کد خبر 4750

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، نفر دوم دولت آمریکا که پیشتر در سفر به مونیخ ادعاهای تندی علیه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، نفر دوم دولت آمریکا که پیشتر در سفر به مونیخ ادعاهای تندی علیه ایران کرده بود، در جمع یهودیان حامی رژیم صهیونیستی در لاس وگاس هم اظهاراتش را تکرار کرده است.
معاون رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی در نشست سالیانه «ائتلاف یهودیان جمهوریخواه» در لاس وگاس «مایک پنس» در این نشست تاکید که که دولت آمریکا اجازه دستیابی به سلاح اتمی توسط ایران را قطعا نخواهد داد.

معاون دونالد ترامپ با انتقاد از مواضع «ملایم و نرم» دولت باراک اوباما در قبال ایران، هشدار داده که «عوامل تروریستی ایران در جاهایی مانند لبنان، سوریه و نوار غزه» مانند قبل از آزادی عمل برخوردار نخواهند بود.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا همچنین از احتمال تشدید «تحریم‌های غیرهسته‌ای ایران» توسط دولت دونالد ترامپ خبر داده است.

او بار دیگر به موضوع انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به بیت‌المقدس هم پرداخت و گفت که دولت ترامپ در حال «بررسی و ارزیابی» این موضوع است.

پنس همچنین تاکید کرد که رئیس‌جمهور آمریکا «شخصا» به ایجاد صلح بین رژیم صهیونیستی و فلسطینیان متعهد است.

معاون ترامپ البته توضیحی بیشتر درباره طرح رئیس‌جمهور آمریکا برای پیشبرد مذاکرات بین طرف صهیونیستی و فلسطینی ارائه نکرد.

وی البته گفت که «بگذارید به شما اطمینان بدهم که در ریاست جمهوری ترامپ، آمریکا فرایند مذاکرات را حمایت می‌کند و همانطور که رئیس‌جمهور گفت حصول به هر توافقی باید بین هر دو طرف انجام شود و بدون تردید هر دو طرف باید سازشهایی داشته باشند اما این را بدانید که دولت ترامپ هرگز بر سر امنیت دولت یهودی اسرائیل سازش نخواهد کرد».

او ادامه داد: «اگر جهان هیچ چیز دیگری را نداند این موضوع را به خوبی می‌داند که آمریکا در کنار اسرائیل ایستاده است».

معاون رئیس‌جمهور آمریکا همچنین «یهودی ستیزی» را محکوم کرد.

پنس گفت: «بگذارید خیلی صریح بگویم. ما خرابکاری و اقدامات افرادی که چنین اقداماتی را انجام می‌دهند به شدیدترین وضع ممکن، محکوم می‌کنیم. نفرت و یهودی ستیزی هیچ جایگاهی در آمریکا ندارد».

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه احتمال تشدید تحریم‌های غیرهسته‌ای ایران/ آمریکا در کنار اسرائیل ایستاده است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات