شمخانی: دیداری با جبیر نداشته‌ام

شمخانی: دیداری با جبیر نداشته‌ام
بازدید 501 زمان 2017/02/27 کد خبر 4812

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان امروز (دوشنبه) در حاشیه بازدید …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان امروز (دوشنبه) در حاشیه بازدید از نمایشگاه چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص انتشار خبری مبنی بر اینکه شما با عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان در بغداد دیدار داشته‌اید؟ گفت: من تکذیب می‌کنم.

وی در خصوص ادعای وزیر خارجه عربستان مبنی بر اینکه چرا در ایران اقدام تروریستی صورت نمی‌گیرد نیز اظهار داشت: عربستان و تروریست‌ها در جایی می‌توانند انفجار و اقدام تروریستی انجام دهند که پرورش یافته‌اند.

شمخانی با ذکر این نکته که ایران سرزمین بیگانه‌ای نسبت به تربیت تروریست است، یادآور شد: علاوه بر این ما دستگاه امنیتی هوشیار و مردم حاضر در صحنه‌ای داریم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با ذکر این نکته که در بعضی از کشورهای منطقه‌ای پیرامون ما افرادی اقدامات تروریستی انجام می‌دهند که در آنجا درس خوانده، زندگی می‌کنند و از آنجا ماموریت گرفته و به جای دیگری رفته‌اند، خاطرنشان کرد: امروز آنها به دلیل اختلاف سیاسی با زاویه‌های کم انتقام می‌گیرند، ضمن اینکه مردم یکپارچه و یا حاکمیتی ندارند و سیستم امنیتی متناسب با مبارزه با تروریسم هم ندارند و سیستمی متناسب با جوامع آزادیخواه دارند و این تفاوت ایران با دیگر کشورهاست.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه شمخانی: دیداری با جبیر نداشته‌ام

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات