تاکید وزیر اطلاعات بر امنیت ایران نسبت به جهان

بازدید 647 زمان 2017/02/27 کد خبر 4834

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملوزیر اطلاعات گفت: علی‌رغم اینکه شاخص امنیت در جهان کاهش پیدا کرده است اما مردم ایران به …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملوزیر اطلاعات گفت: علی‌رغم اینکه شاخص امنیت در جهان کاهش پیدا کرده است اما مردم ایران به جز چهارشنبه سوری هیچگاه بوی باروت به مشامشان نخورده است.

به گزارش مهر ، حجت الاسلام سید محمود علوی یکشنبه شب در برنامه تلویزیون شبکه استانی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر سرزمین دلاور خیزی است که با به زبان آوردن نام هرکدام از قهرمانانش سرشار از افتخار و غرور می‌شویم.

وی در خصوص برنامه‌های سفر دو روزه خود به بوشهر عنوان کرد: برای بررسی وضعیت امنیتی به استان های مختلف سفر می‌کنیم و به همین منظور نیز به استان بوشهر آمدیم و از جمله برنامه‌های این سفر شرکت در شورای اداری، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و برخی جلسات درون سازمانی می توان اشاره کرد.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: امروز شاهد این هستیم که در جهان امنیت کاهش پیدا کرده است و در کشور هایی که هیچ‌گاه حوادث تروریستی نبوده است امروز حوادث متعددی را شاهد هستند.

علوی گفت: با یاری خدا و تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی امروز شاهد این هستیم که در کشور ما به جز در چهارشنبه سوری مردم ما هیچ‌گاه بوی باروت به مشامشان نخورده است.

وی با بیان اینکه به دلیل اینکه انعکاس اخبار حوادث هرچند پس از خنثی شدن موجب رعب و وحشت در بین مردم می‌شود بیان کرد: به همین دلیل به فعالیت‌های همکاران ما مجاهدت خاموش می‌گویند و همین که لبخند بر لبان مردم است و در آرامش زندگی می‌کنند بهترین پاداش برای ما است.

وزیر اطلاعات با عنوان اینکه مردم قدر این امنیت و تلاش‌های دستگاه‌های امنیتی را می‌دانند، خاطرنشان کرد: در سال ۹۳ با وزارت اطلاعات در نظر سنجی مردمی از نظر محبوبیت رتبه هفتم را کسب کرد و در مهرماه سال جاری به رتبه سوم ارتقاء پیدا کرد.

علوی در خصوص نقش مردم در ایجاد امنیت در کشور عنوان کرد: اکنون ما ۸۰ میلیون جامعه اطلاعاتی داریم که با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی بسیاری از توطئه‌ها را آنها به ما اطلاع داده‌اند و نقش اطلاع‌رسانی خوبی در خنثی شدن خیلی از حوادث شده‌اند.

منبع : تابناک


خبر های مشابه تاکید وزیر اطلاعات بر امنیت ایران نسبت به جهان

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات