تهدیدات نوین دشمنان به زندگی شخصی ایرانیان وارد شده/ترور خانواده‌ها با محصولات تراریخته

تهدیدات نوین دشمنان به زندگی شخصی ایرانیان وارد شده/ترور خانواده‌ها با محصولات تراریخته
بازدید 494 زمان 2017/03/02 کد خبر 4893

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملعلی کرمی بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران شامگاه چهارشنبه در همایش بیوتروریسم در دانشگاه رازی اظهار داشت:: بیوتروریسم به …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملعلی کرمی بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران شامگاه چهارشنبه در همایش بیوتروریسم در دانشگاه رازی اظهار داشت:: بیوتروریسم به معنای ترور علیه انسان با روشهای بیولوژیکی است که با استفاده از محصولات تراریخته و ‌بیولوژیک سمی در حال نابودی و بیمار کردن افراد هستند و تنها راه مقابله با آن، شناخت کامل عوامل بیولوژیکی در آزمایشگاه‌ها و راههای مقابله با آن است؛ ولی در وزارت علوم بودجه کافی را در اختیار محققان ایرانی قرار ندارد.

این متخصص بیوتکنولوژی افزود: اکنون بیش از ۱۱۰ کشور توان استفاده از سلاحهای بیولوژیک را دارند و با دستکاری ژنتیکی در محصولات کشاورزی، دامی و دارویی حیات جهانی را به‌خطر می‌اندازند.

وی بیان کرد: تولیدکنندگان محصولات تراریخته به شیوه‌ای پیچیده در حال ترور خانواده‌ها هستند که ریشه‌های آن تاکنون کشف نشده است و لابی صهیونیستی ـ آمریکایی بارها اعلام کرده هر شخصی که با اسرائیل به دشمنی برخیزد به‌طور حتم مورد حمله ویروسی قرار می‌گیرد.

بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران گفت: دشمنان درصدد حمله بیوتروریسم به ایران هستند زیرا سیستم دفاعی ایران با وجود ارتش، سپاه و بسیج بسیار مقتدر است و تنها راه حمله تسخیر بیولوژیکی ایران است.

کرمی عنوان کرد: کسینجر در سال ۱۳۷۴ اعلام کرد اگر می‌خواهید کشورهای خاورمیانه را کنترل کنید نفت آنها را تسخیر و اگر درصدد تسخیر مردان آنها هستید غذایشان را کنترل کنید.

وی افزود: یکی از پروژه‌های ضدایرانی صهیونیست کنترل تولید مثل و ‌دستکاری تغذیه‌ای در ایران است تا جامعه به سمت پیری برود که در گذشته بسیاری از افراد با تئوری توهم توطئه درصدد توجیه برخی عملکردها بودند تا اینکه مقام معظم رهبری با دستور به شورای عالی انقلاب فرهنگی این نقشه دشمن را خنثی و دستور توقف کنترل جمعیت را صادر کردند.

کرمی گفت: دولت در برنامه ششم توسعه درصدد کشت برنج و ‌پنبه تراریخته در دو میلیون هکتار از اراضی است که این اقدام را می‌توان بازی با جان مردم دانست و در حالی که ۳۷ کشور دنیا کشت محصولات تراریخته را ممنوع کرد‌ه‌اند مسئولان کشوری درصدد واردات این محصولات تراریخته هستند.

 بنیانگذار انجمن بیوتکنولوژی ایران خاطرنشان کرد: در حالی که عامل ۷۰ درصد بیماریها غذا است پنج میلیارد دلار مواد غذایی به کشور وارد می‌شود و واردکنندگان محصولات تراریخته به کشور کمر کشاورزان ایرانی را خرد کردند که به جای مهندسی کشاورزی، بذر تراریخته در کشور تولید می‌شود.

این متخصص بیوتکنولوژی افزود: بیش از ۴۰ درصد برنج تهران و‌ البرز تراریخته است و مراجع تقلید و مسئولان تحقیقات کشاورزی بارها اعلام کردند که تولید و واردات محصولات تراریخته بدون مجوز، ممنوع است ولی در چند هفته گذشته برچسب گذاری محصولات تراریخته تصویب شد.

این فوق تخصص مهندسی ژنتیک بیان کرد: اکنون‌ ما در موسسات تحقیقاتی در حال رصد و‌ شناسایی، پایش، کنترل و حفاظت ضربه‌های بیوتروریسم دشمنان هستیم و این تنها قانون کشور در مقابله با آلودگیهای بیوتروریسم است.

کرمی عنوان کرد: زعفران ژنوم ژنتیک ایران است که سالانه ۶۰۰ میلیون دلار صادرات دارد ولی سوئیس گونه‌هایی از زعفران ایران را با سرقت ژنتیک، تولید کرده و به فروش می‌رساند که این موضوع سبب سقوط بازار این محصول در ایران می‌شود.

وی افزود: بنده به وزارت بهداشت که متولی اصلی امر سلامت در کشور است نقد جدی دارم زیرا باید به جای افزایش سرمایه‌گذاری در بحث توسعه بیمارستانها، در موضوع پیشگیری از بیماری سرمایه‌گذاری کرد تا بسیاری از مشکلات جامعه برطرف شود.

کرمی خاطرنشان کرد: اکنون ایران سه برابر کشور انگلیس دستگاه سیتی‌اسکن، دپارتمان آنژیوگرافی و ‌آندوسکوپی دارد زیرا شرکتهای تجاری با جان و سلامت مردم در حال تجارت کردن هستند.

وی افزود: اکنون رفتار، فرهنگ، سنت، رسوم و‌ معماری شهری ما هیچ شباهتی به سبک زندگی اسلامی ندارد و با وجود افزایش آسایش، آرامش از دست رفته است که دستیابی به آرامش با اصلاح سبک زندگی به دست می‌آید.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تهدیدات نوین دشمنان به زندگی شخصی ایرانیان وارد شده/ترور خانواده‌ها با محصولات تراریخته

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات