استاندار: مسئولان قم برای مقابله با هرگونه تهدید زیست محیطی آمادگی داشته باشند

استاندار: مسئولان قم برای مقابله با هرگونه تهدید زیست محیطی آمادگی داشته باشند
بازدید 109 زمان 2017/03/06 کد خبر 5007

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سید مهدی صادقی روز دوشنبه در چهارمین همایش مدیران کل پدافند غیرعامل سراسر …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، سید مهدی صادقی روز دوشنبه در چهارمین همایش مدیران کل پدافند غیرعامل سراسر کشور در قم افزود: استفاده از تفکر جمعی، هم افزایی و تبادل تجربیات در راستای موفقیت در هر حوزه ای به ویژه محیط زیست امری ضروری است.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش پدافند زیستی در استان قم، وجود شهرک دام در این استان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: ما باید برای مقابله با هرگونه تهدیدهای زیست محیطی آمادگی لازم را داشته باشیم.
شهرک دامشهر قم که سال ۱۳۷۵ در ۱۳ کیلومتری جاده قم – جعفریه احداث شد، با ۳۰ کاروانسرای دام، سالانه میزبان حدود ۶۰۰ هزار دام از ۲۹ استان کشور است. 
صادقی همچنین گفت: واقع شدن قم در مرکز کشور و ویژگی های منحصر بفرد این شهر در بحث مذهبی و فرهنگی باعث شده تا امنیت این استان از اهمیت خاصی برخوردار باشد و به مدد همکاری همه مسئولان امنیتی و انتظامی استان، مردم از آرامش و امنیت کامل برخوردار هستند.


منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه استاندار: مسئولان قم برای مقابله با هرگونه تهدید زیست محیطی آمادگی داشته باشند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات