زون بندی شهرهای اردبیل جهت پدافند غیرعامل عملیاتی شود

زون بندی شهرهای اردبیل جهت پدافند غیرعامل عملیاتی شود
بازدید 105 زمان 2017/03/07 کد خبر 5051

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، جعفر فهیمی ظهر سه‌شنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران اردبیل تصریح کرد: …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، جعفر فهیمی ظهر سه‌شنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران اردبیل تصریح کرد: الزام پدافند غیرعامل هماهنگی است و انتظار می‌رود برای بهبود هماهنگی زون بندی شهرها مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: با زون بندی شهر به قسمت‌هایی تقسیم شده و هر بخش به میزانی تجهیز و آماده‌سازی می‌شود که در شرایط بحرانی بتواند سرپا مانده و حتی زون‌های مجاور را حمایت کند.

معاون امور عمرانی استانداری اردبیل تأکید کرد: ضروری است برای زون بندی شهر از ظرفیت مشاور ذیصلاح استفاده شده و در ادامه با فرماندهی واحد هماهنگی دستگاه‌ها در شرایط بحرانی پیاده‌سازی شود.

فهیمی با بیان اینکه ضرورت دیگر در مدیریت بحران آموزش است، اضافه کرد: به ویژه در شرایط بحرانی نیروهای محلی اهمیت ویژه دارند.

وی به ضرورت پیاده‌سازی برنامه‌های آموزشی مدیریت بحران در بین اقشار مختلف مردم تأکید کرد و گفت: انتظار می‌رود آموزش‌ها برای گروه‌های مختلف مردمی پیاده‌سازی شود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه زون بندی شهرهای اردبیل جهت پدافند غیرعامل عملیاتی شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات