وزرای انرژی آمریکا و اسرائیل درباره ایران و همکاری در حوزه انرژی گفت‌وگو کردند

وزرای انرژی آمریکا و اسرائیل درباره ایران و همکاری در حوزه انرژی گفت‌وگو کردند
بازدید 521 زمان 2017/03/11 کد خبر 5153

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، «یووال اشتاینیتز» وزیر زیرساخت، انرژی و منابع آبی رژیم صهیونیستی با «ریک پری» …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، «یووال اشتاینیتز» وزیر زیرساخت، انرژی و منابع آبی رژیم صهیونیستی با «ریک پری» وزیر انرژی آمریکا در واشنگتن دیدار و گفت‌وگو کرد.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در خصوص همکاری‌های دو جانبه در زمینه انرژی و همچنین نگرانی‌های تل‌آویودر خصوص ایران گفت‌وگو کردند.

طبق این گزارش، اشتاینیتز و پری در خصوص ورود شرکت‌های آمریکایی به بازار انرژی اسرائیل از طریق جستجوی گاز و نفت طبیعی و همچنین اهمیت راه‌اندازی لوله‌های گازی از سرزمین اشغالی به اروپا گفت‌وگو کردند.

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی در خصوص نگرانی‌های تل‌آویو در خصوص نفوذ ایران در سوریه از جمله طرح‌های این کشور برای راه‌اندازی پایگاههای نظامی در سوریه با وزیر انرژی آمریکا گفت‌وگو کرد.

این دو نفر همچنین در ارتباط با گسترش همکاری اسرائیل و آمریکا در خصوص حفاظت سایبری از برق، گاز طبیعی و به طور کلی زیرساخت‌های انرژی گفت‌وگو کردند

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه وزرای انرژی آمریکا و اسرائیل درباره ایران و همکاری در حوزه انرژی گفت‌وگو کردند

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات