وزیر اطلاعات: ایران در امنیت است

وزیر اطلاعات: ایران در امنیت است
بازدید 504 زمان 2017/03/14 کد خبر 5207

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، حجت الاسلام سیدمحمود علوی دقایقی پیش در جلسه ای با مسئولان استان با …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، حجت الاسلام سیدمحمود علوی دقایقی پیش در جلسه ای با مسئولان استان با عنوان انتخابات ۹۶، مشارکت همگانی، وحدت و همدلی که در سالن اداره کل راه و شهرسازی اصفهان، در حال برگزاری است با تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) اظهار داشت: سلام گرم رییس جمهور را خدمت شما ابلاغ می کنم چراکه به محض اطلاع از سفر من به اصفهان، بر این امر تاکید کردند.

وی ادامه داد: امروز با وجود دسیسه دشمنان ایران اسلامی، کشور ما به تعبیر رهبر معظم انقلاب از نعمت امنیت بی بدیل برخوردار است. درحالیکه در کشورهای اطراف صدای بمب، بوی باروت و رنگ خون در چشم مردم، نماد ناامنی را به نمایش گذاشته اما در ایران این گونه نیست.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: به برکت دعای رهبر معظم انقلاب و مردم این توفیق نصیب مجموعه دستگاه های امنیتی شده تا امنیت که حق مردم است، را برگزار کنند.

وی با بیان اینکه مطابق روایات وظیفه نظام است که امنیت را برای مردم برقرار کند، افزود: امنیتی که به همراه سرور باشد تا خیر و برکت به همراه داشته باشد و شکوفاکننده ایمان و فرهنگ جامعه شود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه وزیر اطلاعات: ایران در امنیت است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات