همکاری دانشگاه خوارزمی و مجمع تشخیص مصلحت در زمینه ترویج اقتصاد مقاومتی

همکاری دانشگاه خوارزمی و مجمع تشخیص مصلحت در زمینه ترویج اقتصاد مقاومتی
بازدید 487 زمان 2017/03/25 کد خبر 5371

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، محمدعلی سبحان اللهی رییس دانشگاه خوارزمی  با اشاره به مهمترین برنامه های اجرایی …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، محمدعلی سبحان اللهی رییس دانشگاه خوارزمی  با اشاره به مهمترین برنامه های اجرایی این دانشگاه در سال ۹۶ اظهارکرد: از مسائل مهمی که در سال آتی پیگیری خواهد شد موضوع ماموریت گرایی دانشگاه است که تصمیم داریم در سال ۹۶ ماموریت دانشگاه را تعریف کنیم و در این راستا ماموریت پردیس تهران و کرج دانشگاه خوارزمی مشخص می‌شود.

وی افزود: برنامه توسعه فضای فیزیکی دانشگاهی از دیگر برنامه های سال ۹۶  دانشگاه خوارزمی است و همچنین برنامه‌هایی برای توسعه رشته‌های میان رشته‌ای و توسعه مبادلات علمی بین المللی خواهیم داشت.

سبحان اللهی در خصوص توسعه رشته‌های میان رشته‌ای در دانشگاه خوارزمی اظهارکرد: در سال ۹۶ مقطع دکتری تخصصی رشته پلاسما در این دانشگاه ایجاد می‌شود و رشته‌های جدیدی نیز در زمینه نفت و گاز ایجاد خواهد شد و همچنین گرایش مهندسی مخزن نیز به مهندسی نفت و گاز در سال ۹۶ اضافه می‌شود.

رییس دانشگاه خوارزمی گفت: در خصوص بودجه دانشگاه خوارزمی در سال جدید گفت: بودجه دانشگاه امسال ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.

سبحان اللهی افزود: دانشگاه خوارزمی دانشگاه پایلوت برای اقتصاد مقاومتی است و در این راستا پایان‌نامه‌ها و بعضی سمینارهایی را در سال ۹۶ در این دانشگاه برگزار خواهیم کرد.

رییس دانشگاه خوارزمی در پایان خاطرنشان کرد: این دانشگاه در زمینه اقتصاد مقاومتی در حال انجام اقدامات مشترکی با مجمع تشخیص مصلحت نظام  است که این کار مشترک در زمینه تربیت و آموزش تعدادی مدرس برای ترویج اقتصاد مقاومتی در دانشگاه‌ها و دیگر نهادها است. 

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه همکاری دانشگاه خوارزمی و مجمع تشخیص مصلحت در زمینه ترویج اقتصاد مقاومتی

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات