تهیه طرح دوفوریتی «تروریستی بودن ارتش و سازمان اطلاعاتی آمریکا» در مجلس

تهیه طرح دوفوریتی «تروریستی بودن ارتش و سازمان اطلاعاتی آمریکا» در مجلس
بازدید 95 زمان 2017/03/26 کد خبر 5401

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه طرح تحریم های جدید علیه ایران در آمریکا، افزود: با توجه به رفتارهای ظالمانه آمریکا، اعم از کنگره و دولت این کشور علیه جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران، از مدتی قبل با هماهنگی تعدادی از همکاران در مجلس، طرحی تهیه شده است که در نخستین جلسه رسمی پس از تعطیلات آن را مطرح خواهیم کرد.

وی افزود: ارتش آمریکا با حضور در بحران‌های متعدد منطقه شامل افغانستان، عراق، سوریه و یمن و همچنین حمایت گسترده‌ای که از سازمان‌های تروریستی انجام می دهد، عملا به پشتوانه بزرگ گروه های تروریستی تبدیل شده است که در منطقه مشغول کشتار مردم مظلوم هستند و عملیات محرمانه و مخفی امریکا و سازمان اطلاعاتی این کشور را هدایت می‌کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین تصریح کرد:سازمان اطلاعاتی و ارتش امریکا، سازمان های تروریستی دولتی تمام عیار هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با توجه به رفتار آمریکایی‌ها در دوره جدید درباره برجام و نقض مکرر آن و همچنین تصویب تحریم‌های جدید و یا اعلام تحریم های جدید، ما یک جمع‌بندی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و کمیته هسته ای مجلس شورای اسلامی در این باره انجام خواهیم داد که پس از تعطیلات به استحضار ملت ایران خواهد رسید.

بروجردی همچنین درباره عنوان این طرح افزود: روح حاکم بر عنوان این طرح، تروریستی بودن ارتش آمریکا و سازمان اطلاعاتی این کشور (سیا) است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تهیه طرح دوفوریتی «تروریستی بودن ارتش و سازمان اطلاعاتی آمریکا» در مجلس

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات