بحرین ادعا کرد: بازداشت یک‌گروه مرتبط با ایران

بحرین ادعا کرد: بازداشت یک‌گروه مرتبط با ایران
بازدید 571 زمان 2017/03/27 کد خبر 5419

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، بحرین اعلام کرد یک گروه تروریستی را بازداشت کرده که قصد انجام عملیات‌های …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، بحرین اعلام کرد یک گروه تروریستی را بازداشت کرده که قصد انجام عملیات‌های خرابکارنه علیه نیروهای امنیتی این کشور را داشته و در ادامه مدعی شد این گروه با ایران در ارتباط بوده است.
 
بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی بحرین «بنا»، وزارت کشور بحرین با صدور بیانیه‌‌ای اعلام کرد گروه مذکور به دنبال ترور بیشترین تعداد ممکن از نیروهای امنیتی و نیز انجام عملیات علیه چند هدف مهم و حیاتی دیگر در این کشور بوده است.
 
در ادامه این گزارش ادعا شده است: پس از عملیات‌های امنیتی در چندین منطقه بحرین مشخص شد این گروه از تمام جهات تحت نظارت و حمایت مالی دو نفر به نام‌های «مرتضی مجید السندی» و «قاسم عبدالله علی» بوده‌اند؛ دو شخصی که فراری و در حال حاضر ساکن ایران هستند.
 
وزارت کشور بحرین سپس مدعی شد در منازل افراد بازداشت شده سلاح، مواد منفجره و بمب‌های دست‌ساز، موبایل، دوربین و مواردی از این قبیل پیدا کرده و این افراد تحت نظارت ایران استفاده از سلاح و مواد منفجره، یورش به ساختمان‌ها و جنگ خیابانی آموزش دیده بوده‌اند.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه بحرین ادعا کرد: بازداشت یک‌گروه مرتبط با ایران

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات