کشور نیازمند پرش و توسعه در حوزه اقتصادی است/ عزم جدی مجلس برای تحقق اقتصاد مقاومتی/ مأموریت به رؤسای ۶ کمیسیون اقتصادی مجلس

کشور نیازمند پرش و توسعه در حوزه اقتصادی است/ عزم جدی مجلس برای تحقق اقتصاد مقاومتی/ مأموریت به رؤسای ۶ کمیسیون اقتصادی مجلس
بازدید 72 زمان 2017/03/28 کد خبر 5449

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی لاریجانی بعدازظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی در شهرستان ساوجبلاغ …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، علی لاریجانی بعدازظهر امروز در حاشیه بازدید از طرح‌های عمرانی در شهرستان ساوجبلاغ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجلس برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش جدی را در پیش گرفته است و یکی از مأموریت‌هایش در این زمینه رفع موانع تولید و اشتغال است.
وی ادامه داد: در این راستا به روسای ۶ کمیسیون اقتصادی و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس مأموریت داده‌ام تا در جهت ارائه برنامه‌های منسجم به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید و اشتغال اقدامات لازم را انجام دهند.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: در این راستا به روسای کمیسیون‌های صنایع و معادن، انرژی، کشاورزی، ‌آب و منابع طبیعی، برنامه و بودجه و محاسبات، ‌عمران و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس مأموریت داده‌ام ضمن بررسی موضوعات مختلف پیرامون اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید و رونق اشتغال را نیز در اولویت قرار دهند.
لاریجانی تأکید کرد: این کمیسیون‌ها باید با برنامه‌ریزی و در اسرع وقت جلسات فشرده‌ای را برای بررسی این موضوعات برگزار کنند و نتایج آن را به اطلاع مردم نیز برسانند.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز کشور نیاز به پرش و توسعه در حوزه اقتصادی دارد لذا باید با روحیه انقلابی به سمت جلو حرکت کرده تا این مهم در کشور اجرایی شود.
لاریجانی در بخشی دیگر از سخنان خود به مهمترین برنامه‌های سال ۹۵ در مجلس شورای اسلامی پرداخت و اظهار داشت: مجلس در سال گذشته بسیار پرکار بود و چند قانون مهم از جمله مواد دائمی برنامه‌ها که قانون مفصلی بود را وضع کرد.
وی سرمایه‌گذاری در روستاها، اتخاذ معافیت‌هایی برای طرح‌های گلخانه‌ای، صنایع تبدیلی، احیای معادن متروک در کنار روستاها را از جمله برنامه‌های مجلس شورای اسلامی در سال جدید عنوان کرد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه کشور نیازمند پرش و توسعه در حوزه اقتصادی است/ عزم جدی مجلس برای تحقق اقتصاد مقاومتی/ مأموریت به رؤسای ۶ کمیسیون اقتصادی مجلس

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات