ترامپ: هر کاری درباره برجام لازم باشد انجام می‌دهم

ترامپ: هر کاری درباره برجام لازم باشد انجام می‌دهم
بازدید 68 زمان 2017/04/06 کد خبر 5675

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی،‌ دونالد ترامپ در نشست خبری با ملک عبدالله پادشاه اردن دولت سوریه را …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی،‌ دونالد ترامپ در نشست خبری با ملک عبدالله پادشاه اردن دولت سوریه را بابت حمله شیمیایی ادعایی مقصر دانست و گفت: «این اقدامات شنیع توسط دولت بشار اسد را نمی‌توان تحمل کرد.»

پادشاه اردن نیز گفت: در سوریه ما نیازمند یک راه حل سیاسی هستیم که به درگیری پایان دهد. در سوریه نیازمند راه حلی هستیم که تمامیت ارضی این کشور را حفظ کند.

ترامپ، همچنین حمله شیمیایی ادعایی در سوریه را «توهین آشکار به بشریت» خطاب کرد و گفت که دولت بشار اسد از خطوط زیادی عبور کرده است.

وی در بخش دیگری از این کنفرانس خبری گفت: توافق هسته‌ای با ایران یکی از بدترین توافق‌هایی بود که من مشاهده کرده‌ام. این توافق نباید هرگز انجام می‌شد. توافقی کاملاً یک طرفه و علیه آمریکا و بخش زیادی از کشورهای خاورمیانه است.

رئیس جمهور آمریکا افزود: (درباره برجام) من هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهم. آنها توافقی دارند که به گفته برخی افراد، حتی از لحاظ مراحل نهایی شدنش، مناسب نبوده است. کنگره به این توافق رأی نداد و به هیچ صورتی تأیید نشد، اما من هر کاری که درباره توافق هسته‌ای ایران لازم باشد انجام می‌دهم.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه ترامپ: هر کاری درباره برجام لازم باشد انجام می‌دهم

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات