دستورالعمل استفاده از «تلگرام» در انتخابات تدوین شد

دستورالعمل استفاده از «تلگرام» در انتخابات تدوین شد
بازدید 119 زمان 2017/04/10 کد خبر 5763

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، رمضانعلی سبحانی‌فر عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، با بیان اینکه در جلسه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، رمضانعلی سبحانی‌فر عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، با بیان اینکه در جلسه اخیر این کمیته درباره نحوه استفاده  افراد و گروه‌‌ها از تلگرام در انتخابات پیش‌رو جلسه‌ای دو ساعت‌ و نیمه داشتیم، اظهار داشت: در روزهای آینده نتیجه این جلسه اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه مقرر شد افراد و گروه‌ها در استفاده از تلگرام اصول و ضوابط انتخابات را رعایت کنند، ادامه داد: توهین و افترا در کانال‌های تلگرامی رصد می‌شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با اعلام اینکه دستورالعملی درباره استفاده از تلگرام در انتخابات پیش‌رو تدوین شده است، اظهار داشت: براساس ماده قانونی پیش‌بینی شده، اگر افرادی بخواهند به کاندیدا و یا داوطلبان انتخابات توهین کنند، قطعاً با آنها برخورد می‌شود.

عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خاطرنشان کرد: دستورالعمل تهیه شده درباره نحوه استفاده از تلگرام در انتخابات پیش از آغاز تبلیغات در روزهای آینده ابلاغ می‌شود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه دستورالعمل استفاده از «تلگرام» در انتخابات تدوین شد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات