در تولید تجهیزات دفاعی کاملا خودکفا هستیم

در تولید تجهیزات دفاعی کاملا خودکفا هستیم
بازدید 529 زمان 2017/04/19 کد خبر 6108

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با موضوع دستاوردهای …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با موضوع دستاوردهای ارتش افزود : ارتش ایران مولود مبارک و مطهری است که خاستگاه عقیدتی آن قرآن و سیره ائمه است که امروز این آموزه ها در ولایت محوری به منصه ظهور رسیده است .

وی تاکید کرد:نیروی زمینی در رکاب ولی امر مسلمین تحولی را در گذشته تجربه کرده بود و در حکم بنده به این مهم اشاره شده است که تحرک نظام مد نظر است .

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: نیروی زمینی در تلاش است تدابیر ولی امر مسلمین را به منصه ظهور برساند .

حیدری تاکید کرد:طرح راهبردی را در این زمینه آماده کردیم که در حال طی کردن مراحل خود است که در مسیری حرکت کنیم که نیروی زمین یرا به نیروی قهرمان و پر تحرک تبدیل کنیم .
وی گفت:تحولات بیشتر در بعد ساختاری است تا نیروی زمینی به یک نیروی تهاجمی تبدیل شود .

حیدری افزود:تیپ های ما در نیروی زمینی باید در یک غالب واحد و هجومی ساختاری جدید نوشته شده است .

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد:یکی از مطالبات رهبری این است که نیروی زمین قابلیت رزم نزدیک زمینی را داشته باشد .

وی تصریح کرد:تحولات دیگر در بعد نیروی انسانی است که در کیفی کردن نیروی انسانی گام های گسترده ای برداشته شده است .

حیدری با اشاره به راه اندازی خط تولید قطعات دفاعی در نیروی زمینی در سال جدید خاطرنشان کرد:خط تولید تانک و نفر برها را در حال راه اندازی هستیم . 

وی تاکید کرد:خط تولید نفر بر را در مسجد سلیمان و خط تولید قطعات بالگردی را در اصفهان با تامین بودجه و اعتبارات راه اندازی خواهیم کرد .

فرمانده نیروی زمینی ارتش در خصوص استفاده از پتانسیل شرکت های دانش بنیان در خطوط تولید تصریح کرد:در همه کارخانه ها از شرکت های دانش بنیان و همکاری دانشگا ها استفاده شده است .

حیدری تاکید کرد:جنگ در بستر زمان حرکت می کند و تحول پیدا می کند ،وقتی سلاح جدیدی خلق میشه باید تاکتیک ویژه آن خلق شود .

وی گفت:نیروی های ما تاکتیک محور است و روز به روز تاکتیک های جدید را خلق و به روز می کنیم .

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود:ما تلاش کردیم که هم با شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی همکاری داشته باشیم تا همگام با جهان حرکت کنیم .

حیدری ادامه داد:در مراکز آموزشی تلاش کردیم نیروهای خلاق و جوان را جذب کنیم .
فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد:در پدافند هوایی روز به روز دستاوردهای ویژه ای داریم که در کنار آن نیروی دریایی هم حاضر است .

وی تصریح کرد:اتکا دفاعی ما به خداوند و بصیرت رهبری و همدلی مردم و هم پوشانی نیروهای مسلح است .

حیدری تاکید کرد:امروز در مولفه زرهی و ضد زره، توپخانه های هوشمند ، بالگردها و نیروی نظامی هوشمند تکیه گاه دفاعی خوبی برای کشور داریم .
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:وقتی هیچ کدام از تهدیدات محقق نشده است و ایران جزیره ای با ثبات است ،نشان از تکیه گاه بودن نیروی نظامی ایران و رعب آور بودن ارتش ایران است .
وی افزود:در درجه ای هستیم که در کسری از ثانیه طومار دشمن را در هم می پیچیم .

حیدری در خصوص وضعیت مرزها ادامه داد:همه مرزها با هوشیاری و هوشمندی تحت کنترل است .

وی تصریح کرد:در مرزها سیستم مراقبت مکانیزه شده و از آخرین تجهیزات روز دنیا که توسط دانشمندان داخلی ساخته شده بهره مندیم .

حیدری خاطرنشان کرد:در سال ۹۳ و ماقبل آن تحرکات گروه های تکفیری در مرزهای غربی وجود داشت که با هوشیاری نیروها دفع و دور شد .
فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد:در سال گذشته هیچ نا امنی خطر آفرینی در مرزها نداشته ایم .

حیدری تاکید کرد:مهمترین اصل دکترین دفاعی ایران ،محقق شدن بازدارندگی در مقابل دشمن است .

وی گفت:در سایه امنیتی که در قبل اقتدار حاصل میشه ما می توانیم به اهداف خود برسیم و این با قدرت دفاعی بالا که بازدارنده است حاصل می شود .

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود:امروز هیچ تهدیدی جمهوری اسلامی را تهدید نمی کند .
حیدری ادامه داد:مهمترین قوت ارتش در بعد معنوی ولایتمداری این نیرو است و استمرار عملیاتی بالا در ارتش نقطه قوت این نیرو است .

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تصریح کرد:ما با بومی کردن توان دفاعی خود و خودکفایی می توانیم استمرار عملیات را حفظ کنیم .منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه در تولید تجهیزات دفاعی کاملا خودکفا هستیم

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات