پیش بینی تهدیدات احتمالی به پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل خواهد انجامید

پیش بینی تهدیدات احتمالی به پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل خواهد انجامید
بازدید 141 زمان 2017/04/22 کد خبر 6169

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، پیمان سلاجقه، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان ضمن خیرمقدم و قدردانی از …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، پیمان سلاجقه، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کرمان ضمن خیرمقدم و قدردانی از عملکرد دبیران در سال گذشته ، به شرح برنامه های مدون اجرایی کارگروه های یازده گانه در سال جاری پرداخت.
سلاجقه گفت: پیش بینی تهدیدات احتمالی برای استان به طراحی و اتخاذ تدابیر مورد نیاز برای مقابله با تهدیدات و در نهایت به پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل خواهد انجامید.
پیش بینی تهدیدات احتمالی به پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل خواهد انجامید
سپس رئیس کارگروه مشارکت های مردمی پیشنهاداتی را در خصوص تشکیل جلسات متعدد و مداوم شورای دبیران و تیم های تخصصی پدافند غیرعامل و همچنین بازدید مشترک کارگروه ها از برنامه های انجام شده و … ارائه نمود.
در ادامه دبیران کارگروه ها گزارشی از فعالیت های انجام شده و نتایج حاصل از آن ارائه نمودند که بر این اساس استان کرمان در حوزه زیستی ، بیولوژیک ، انرژی ،امداد و نجات و…نتاج مطلوبی را داشته است. در پایان اعضا پیشنهادات خود را در زمینه تدوین برنامه های سالجاری مطرح نمودند. 

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه پیش بینی تهدیدات احتمالی به پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل خواهد انجامید

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات