مک مستر: باید با رفتار مخرب ایران در منطقه مقابله کنیم

مک مستر: باید با رفتار مخرب ایران در منطقه مقابله کنیم
بازدید 143 زمان 2017/05/01 کد خبر 6465

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ژنرال هربرت مک مستر مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با شبکه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ژنرال هربرت مک مستر مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت: ما باید با رفتار ایران در منطقه مقابله کنیم؛ این رژیمی است که از رژیم جنایتکار در سوریه حمایت میکند و به دنبال تضعیف حکومتهای واقع درخاورمیانه و وابسته کردن آنها به خود و تقویت شبه نظامیان و دیگر گروههای مسلح است.

مک مستر درباره این سوال که آیا آمریکا میتواند تحریمها علیه ایران را اجرا کند درحالیکه دیگر متحدانش علاقه چندانی به انجام آن ندارند؟ گفت: متحدان ما علاقه دارند که آن را انجام دهند اما آنچه که طی ۸ سال گذشته دیده ایم این بود است که رویکرد آمریکا به طور ناخواسته باعث تقویت ایران در خاورمیانه و فراتر از آن شده است.

وی افزود: آنچه که الان مهم است تغییر سیاست واشنگتن در تقابل با ایران و آنچه که اکنون درحال ملاحظه آن هستید درایت رئیس جمهور است و من فکر می‌کنم این یک فرصت بزرگ است تا با رفتار مخرب ایران در منطقه و فراتر از منطقه مقابله کنیم.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه مک مستر: باید با رفتار مخرب ایران در منطقه مقابله کنیم

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات