آماده‌باش در انگلیس پیش از برگزاری انتخابات

آماده‌باش در انگلیس پیش از برگزاری انتخابات
بازدید 125 زمان 2017/05/01 کد خبر 6481

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، به نقل از ساندِی تایمز از برقراری حالت آماده باش در انگلیس پیش …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، به نقل از ساندِی تایمز از برقراری حالت آماده باش در انگلیس پیش از زمان برگزاری انتخابات زودهنگام در این کشور خبر داد.

بر اساس اعلام این رسانه، مراکز اطلاعات دولتی از بیم حملات سایبری از هفته گذشته به حالت آماده باش قرار گرفته اند تا با اتخاذ برخی تمهیدات از اینگونه حملات به ویژه حین برگزاری انتخابات جلوگیری شود.
 
لازم به ذکر است، چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه سال جاری، نمایندگان پارلمان انگلیس با برگزاری انتخابات سراسری زودهنگام در این کشور موافقت کردند.
بر اساس اعلام این رسانه، در رأی گیری مذکور ۵۲۲ نماینده موافق در برابر ۱۳ مخالف، موافقت خود را با برگزاری این انتخابات زودهنگام اعلام کردند.
 
گفتنی است، علیرغم اینکه «ترزا می» نخست وزیر می توانست بر اساس روال عادی تا ۳ سال دیگر در این تصدی به کار خود ادامه دهد؛ لیکن چندی پیش با انتشار بیانیه ای غیرمنتظره از برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی در این کشور در ۸ ژوئن سال جاری میلادی (۱۸خرداد) خبر داد.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه آماده‌باش در انگلیس پیش از برگزاری انتخابات

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات