اعلام فراخوان همایش ملی پدافند غیرعامل

اعلام فراخوان همایش ملی پدافند غیرعامل
بازدید 534 زمان 2017/05/11 کد خبر 6771

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، محمد حسین پور دبیر اجرایی همایش پدافند غیرعامل در عمران، معماری و توسعه …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، محمد حسین پور دبیر اجرایی همایش پدافند غیرعامل در عمران، معماری و توسعه پایدار شهری اظهار کرد: پدافند غیرعامل در مهندسی عمران، معماری  و امنیت، شهرسازی و توسعه شهری پایدار از محورهای همایش است. 
وی تصریح کرد: علاقمندان می توانند تا ۱۰ خرداد چکیده مقالات خود را به نشانی اینترنتی PDCAR@shirazu.ac.ir  یا شیراز- بلوار زند- دانشکده مهندسی شماره یک – دبیرخانه همایش – کدپستی : ۷۱۳۴۸۵۱۱۵۴ ارسال کنند. 
 
دبیر اجرایی همایش ادامه داد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت همایش به آدرس pdcar.shirazu.ac.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن های۳۶۱۳۳۲۹۰-۰۷۱ و ۰۹۱۷۵۳۵۳۴۵۰تماس بگیرند.  
 
محمد حسین پور گفت: این همایش به منظور گردهمایی و تبادل نظر علمی و فنی متخصصان، محققان، و دانشجویان در حوزه پدافند غیرعامل ۲۵ و ۲۶ مهر در دانشگاه شیراز برگزار می شود. 
 
وی هدف از برگزاری این همایش را ارائه دستاوردهای نوین در تعیین راهبردها، ارائه راهکارها و اقدامات لازم در مواجهه با تهدیدات انسان ساخت در زمینه های طراحی و اجرای سازه های امن، معماری ساختمان، برنامه ریزی و مدیریت شهری در مقیاس ملی، ناحیه ای، شهری و محله ای برشمرد.  

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه اعلام فراخوان همایش ملی پدافند غیرعامل

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات