جلسه هماهنگي تأمين خطوط امن و پايدار فيبر نوري ادارات تابعه ثبت‌احوال

جلسه هماهنگي تأمين خطوط امن و پايدار فيبر نوري ادارات تابعه ثبت‌احوال
بازدید 99 زمان 2017/05/15 کد خبر 6867

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، در جلسه مذکور که به ریاست مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل و …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، در جلسه مذکور که به ریاست مجید عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل و با حضور مدیرکل ثبت‌احوال استان ، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری ،مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان و نماینده سازمان برنامه‌وبودجه استان و شرکت مخابرات منطقه مرکزی در محل اداره کل پدافند غیرعامل برگزار شد .

جلسه هماهنگي تأمين خطوط امن و پايدار فيبر نوري ادارات تابعه ثبت‌احوال

در این جلسه که در خصوص تامین خطوط امن و پایدار فیبر نوری ادارات تابعه ثبت احوال استان بحث و تبادل نظر به عمل آمد که در ابتدای جلسه عسگری مدیرکل پدافند غیرعامل در خصوص جایگاه ادارات ثبت احوال و حساسیت اسناد هویتی مطالبی را بیان داشت و خواستار همکاری اعضای حاضر  جهت  اتصال فوری  ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه به فیبرنوری  گردید.

در ادامه توسلی نماینده سازمان برنامه و بودجه استان نیز در خصوص نحوه تخصیص  اعتبارات پدافند غیرعامل دستگاه ها مطالبی را ایراد کرد.

همچنین خسروی مدیرکل ثبت احوال استان از شرکت مخابرات در خواست نمود که با توجه به حساسیت موضوع و اینکه در امر انتخابات نیز ادارات ثبت احوال دارای جایگاهی ویژه در احراز هویت افراد می باشد لذا در جهت اجرای پروژه اتصال فیبر نوری مساعدت لازم از سوی شرکت مخابرات استان به عمل آید .

در ادامه دیگر اعضای جلسه از جمله نماینده مخابرات استان نقطه نظرات خود را اعلام و مقرر گردید که اجرای پروژه مذکور با کمترین بر آورد   هزینه و زمان   به مرحله اجرا درآید

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه جلسه هماهنگي تأمين خطوط امن و پايدار فيبر نوري ادارات تابعه ثبت‌احوال

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات