بوشهر به عنوان قطب ویژه پدافند غیرعامل معرفی می‌شود

بوشهر به عنوان قطب ویژه پدافند غیرعامل معرفی می‌شود
بازدید 13160 زمان 2017/05/16 کد خبر 6904

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، پیرحسین کولیوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه اورژانس …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، پیرحسین کولیوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه اورژانس هوایی کشور به ۳۲ پایگاه افزایش یافته است اظهار داشت: سی‌و‌دومین پایگاه اورژانس هوایی  در گچساران افتتاح می‌شود و این در حالی است که تا پایان دولت یازدهم تعداد اورژانس‌های هوایی در کشور به ۴۴ پایگاه افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه  افزایش خدمات به بیماران سکته‌های قلبی و مغزی در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: با افزایش خدمات به بیماران سکته‌های قلبی و مغزی، این بیماران دیگر دچار عارضه نمی‌شوند و پس از ۴۸ ساعت از بیمارستان مرخص  می‌شوند و سالم به منزل بر می‌گردنند.

سرپرست اورژانس کشور از تجهیز آمبولانس‌های اورژانسی خبرداد و خاطر نشان کرد: ۲۴۰۰ دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانسی کشور افزوده شد و این در حالی است که آمبولانس‌های جدید در راه است.

کولیوند، با بیان اینکه این هفته  ۲۰۰ آمبولانس موتوری وارد ناوگان اورژانس تهران می‌شود گفت: ۲۰۰ آمبولانس موتوری دیگر به شهرهای پرجمعیت که دارای ترافیک شهری هستند افزوده می‌شود.

وی با اشاره به خرید ۴۰۰ دستگاه آمبولانس دو دیفرانسیل برای مناطق صعب‌العبور افزود: ۴۰۰ دستگاه آمبولانس دو دیفرانسیل برای مناطق صعب‌العبور ، کوهستانی و برفی در دستور کار قرار دارد.

سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه بوشهر به عنوان قطب ویژه پدافند غیرعامل معرفی می‌شود گفت: با توجه به موقعیت ویژه استان بوشهر در حوزه‌های مختلف، این استان به عنوان قطب ویژه پدافند غیرعامل از ناحیه وزارت بهداشت و آموزش پزشکی معرفی می‌شود.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه بوشهر به عنوان قطب ویژه پدافند غیرعامل معرفی می‌شود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات