دشمن وقتی در “جنگ نظامی” با ما به نتیجه‌ای نرسید، به “هویت اسلامی” ما هجوم آورد

دشمن وقتی در “جنگ نظامی” با ما به نتیجه‌ای نرسید، به “هویت اسلامی” ما هجوم آورد
بازدید 130 زمان 2017/05/16 کد خبر 6928

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ناخدا یکم عادل کردپور ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات ارتش …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی، ناخدا یکم عادل کردپور ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز حفاظت اطلاعات ارتش اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما یکی از جوان‌ترین انقلاب‌های جهان است  و در سال‌های طی شده از انقلاب شکوهمند اسلامی، کشور ما با سه جنگ بزرگ روبه‌رو بوده است.
دشمن وقتی در "جنگ نظامی" با ما به نتیجه‌ای نرسید، به "هویت اسلامی" ما هجوم آورد

جانشین فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا نخستین تقابل دشمن با نظام اسلامی را تحمیل جنگ سخت ۸ ساله به ملت ایران نامید و افزود: رزمندگان اسلام و ملت ایران در دفاع مقدس با رشادت و مقاومت ایستادگی کردند که این جنگ در نهایت با سرشکستگی دشمن به پایان رسید.

وی گفت: دشمن زمانی که نتوانست با همراهی بسیاری از کشورها به اهداف خود برسد به جنگ نرم روی آورد و با استفاده از رسانه‌های گروهی و ماهواره به آرمان‌ها و هویت اسلامی ملت هجوم آورد، اما تیر خلاص را فرماندهی معظم کل قوا بر پیشانی دشمن نهادند و آن زمانی بود که شما جوانان را افسران جنگ نرم خطاب کردند.

ناخدا یکم کردپور تصریح کرد: کشور ما در این منطقه پرآشوب و جنگی، یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است و این امنیت مرهون تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه دشمن وقتی در “جنگ نظامی” با ما به نتیجه‌ای نرسید، به “هویت اسلامی” ما هجوم آورد

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات