قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح عامل اقتدار کشور است

قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح عامل اقتدار کشور است
بازدید 144 زمان 2017/05/29 کد خبر 7372

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی،  امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش در بازدید از پایگاه شکاری خلبانان …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش پایداری ملی،  امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش در بازدید از پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دل حامد در جمع کارکنان این پایگاه گفت: کارکنان پایگاه‌های مرزی کشور برای کنترل امنیت کشور اقدامات مهمی انجام می‌دهند که شایسته تقدیر است.

وی افزود: شما در خط مقدم کارهای مهمی را انجام می‌دهید و خدمت شما در این منطقه برای امنیت کشور بسیار اهمیت دارد چرا که در قبال این کار با ارزش شما، مردم آرامش دارند و دشمن از همین فداکاری شما هراس جدی دارد.

جانشین فرمانده کل ارتش، آمادگی نیروهای مسلح و حضور ملت در صحنه را از عوامل موفقیت نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد و اظهار داشت: آمادگی همیشگی شما سرمایه مهمی برای کشور است که نتیجه آن به دست آوردن آرامش و امنیت روانی برای مردم است به نحوی که وقتی مردم صدای هواپیماهای شما را می‌شنوند امنیت روان پیدا می‌کنند.

امیر پوردستان ادامه داد: شما در همه حال باید آماده باشید و آماده بودن٬ دمیده شدن خون در یک نیروی نظامی است که برکات زیادی دارد و اولین برکت آن اعتماد به نفس است تا در هر شرایطی که به ما مأموریت بدهند با قوت و قدرت آن را به نحو احسن انجام می‌دهیم.

وی  قدرت بازدارندگی نیروهای نظامی را عامل اقتدار ایران دانست و افزود: در شرایط کنونی و تحریم‌هایی که علیه ملت ما وجود دارد نیروهای متخصص ما وظیفه سنگین‌تری را بر عهده دارند و یکی از نیروهای پیش قدم در این عرصه نیروی هوایی است.

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح عامل اقتدار کشور است

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات