تلاش دشمن برای نفوذ با استفاده از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی

تلاش دشمن برای نفوذ با استفاده از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی
بازدید 86 زمان 2017/05/31 کد خبر 7452

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، مدیرکل پدافند غیرعامل در این دیدار که صبح امروز با حضور مدیرکل …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعاملبه گزارش خبرنگار پایداری ملی، مدیرکل پدافند غیرعامل در این دیدار که صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس اداره حراست آن سازمان صورت گرفت؛ به گسترش تهدیدات دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن با شکل جدیدتر و با استفاده از تکنولوژی های نوین ارتباطی نفوذ کرده و تلاش می کند تا از طریق این فناوری به اهداف خود دست پیدا کند.

تلاش دشمن برای نفوذ با استفاده از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی

سیف تصریح کرد : باید آموزش های لازم را به دانش آموزان و معلمان داد و آنها را با شیوه های تهدید دشمن آشنا ساخت. وی از عملکرد خوب آموزش و پرورش تقدیر کرد و افزود : تهدیدات دشمن حالت شناور دارد و متناسب با رشد تکنولوژی ها متحول می شود و نیاز است تا در برابر این تهدیدها برنامه ریزی منطقی و اصولی داشت . ایشان در پایان به برگزاری رزمایش های مختلف و کارگاههای آموزشی در مدارس اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش عملکرد بسیار خوبی داشته و برنامه ها و سیاست های ابلاغی را بسیار مطلوب اجرایی کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان هم گفت : هر دستگاهی که به دنبال فرهنگ سازی مفاهیم است نیاز به تعامل و همکاری آموزش و پرورش دارد و بدون مشارکت و حضور دستگاه تعلیم و تربیت هیچ توفیقی قابل تصور نیست.

دریکوند فرهنگ سازی پدافند غیرعامل را ازجمله ضرورت های جامعه برشمرد و افزود : آموزش و پرورش از تمام ظرفیت ها برای این فرهنگ سازی و مقابله با تهدیدهای دشمن استفاده خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد : باید به دانش آموزان آموزش های لازم را برای زندگی سالم و اثر بخش در جامعه داد و آنها را برای رویارویی منطقی با مسائل و مشکلات زندگی آماده کرد . دریکوند مدرک گرایی صرف را یک آسیب برشمرد و گفت: اگردر کناریادگیری علم و دانش ،مهارت های اجتماعی به دانش آموزان آموزش داده نشود ، قطعاً در آینده با مشکلاتی روبرو خواهند شد

منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه تلاش دشمن برای نفوذ با استفاده از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات