راهزنیِ سایبری آل‌سعود

راهزنیِ سایبری آل‌سعود
بازدید 278 زمان 2017/06/01 کد خبر 7549

پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل حمید حلمی زاده کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی نوشت: این اقدام لکه ننگی بر پیشانی مدعیان دفاع …


پایگاه اطلاع رسانی مدیریت ریسک، بحران و پدافند غیرعامل حمید حلمی زاده کارشناس مسائل خاورمیانه در یادداشتی نوشت: این اقدام لکه ننگی بر پیشانی مدعیان دفاع از تکثرگرایی فکری و آزادی اندیشه است زیرا رسانه های غربی هر سیاست و برنامه ای را به صورت آزادانه و فارغ از موانع حقوقی، شغلی و اخلاقی برای مخاطبان خود در سطح جهان و نیز کشورهای عربی و اسلامی پخش می کنند.
نفوذ به پایگاه پانوراما خاورمیانه که به قضیه فلسطین و آرمان های مقاومت قهرمان می پرداخت یک بار دیگر دروغ بودن شعارها و تریبون های بین المللی را عیان ساخت.
پیروی رهبران کشورهای نفت و گاز و سرسپردگان آنها از سیاست های صهیونیستی و آمریکایی با برگزاری کنفرانس «آمریکا، اسلام و عرب» به شکلی خفت بار به تصویر کشیده شد.
هرچند ناگفته عیان است که نیروهای مقاومت امروز در تحولات خاورمیانه تعیین کننده اند و پیروزی های پیاپی آنها در عراق، سوریه، لبنان و یمن و فداکاری هایشان در بحرین و عربستان، به شبحی ترسناک برای اسرائیل غاصب تبدیل شده است.
از این رو کاملا مشخص است که تعطیلی برخی پایگاه های اطلاع رسانی سیاسی و فرهنگی همسو با قضایای امت اسلامی، خللی در اراده و مسیر نیروهای مقاومت به وجود نخواهد آورد و آنها همین امروز هم در یک قدمی نابودسازی کامل داعش و فتنه فرقه گرایانه کشورهای نفت خیز حوزه خلیج فارس در جهان اسلام قرار دارند.
منبع : پایداری ملی


خبر های مشابه راهزنیِ سایبری آل‌سعود

خبر مشابه وجود ندارد

آخرین اخبار و مقالات